Vox Ac4tv Mi Laney Cub10 Mu

HANGİ AMFİ

• Vox ac4tv

Oylar: 9 47.4%
  • Laney cub10

Oylar: 10 52.6%

• Toplam oy veren
    19
İkinci el bir VC15 750-900 TL değişiyor, ben 800 TL ye satmıştım. Bence bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi bir iki amfiden biri. Ortada konuşulan amfiler Vox AC4TV ve Cub10 ise bence kuşkusuz ( Cub12 de katalım ) en iyi amfi. 10 inch olması tek eksisi ama çok büyük bir eksi değil. Amfiden gerçekten lambalı tonu geliyor, oyuncak değil.
Gitar tonu subjektif bir konu, iyi veya kötü yok. Ama elimden 8-9 tane lambalı amfi geçti, aralarında çok pahalı olanlar da vardı. Az çok tecrübesi olan biri olarak deneme imkanın varsa dene derim. Alternatiflerin arasında bulunsun. Belki amfi sana hitap etmiyordur ama kötü bir amfi değil kesinlikle....

Neden sattın diye sorarsan, Orange Tiny Terror aldım. Bana drive lazımdı ve Tiny Terror'ün drive tonu VC15 den daha iyi. Ama VC15'in de kendine göre artıları var .İki kanallı, çok iyi bir clean kanalı, reverbü , fx loopu...vs olan bir amfi VC15 .Drive katı da iyi ama Tiny Terror kadar değil bence.

Son olarak, denemeden amfi almak çok riskli. Buradaki bilgileri referans olarak kullanıp gidip hepsini imkan varsa denemelisin.Girdiğin mağazada bambaşka bir amfi alarak çıkma ihtimalin de var.....

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=10782&gid=90#.U-7lXsV_uTg bahsettiğiniz amfi bu sanırım gayet güzel de bir amfiye benziyor ama arkadaşlar birincisi bütçem kısıtlı ikincisi 2.el alma şansım yok gibi olsa da ben pek istemiyorum 2. el ayrıca evde çalacağımdan laney cub10 bana yeter gibi geliyor 2 tane de pedalla bu işi götürürüm diye düşünüyorum açıkçası ama tabiki siz değerli kardeşlerimden abilerimden daha fazla öneri almak isterim özellikle pedal konusunda

Geri