Ilanlarda Anlam Veremediğim Cümle(ler)

Telleri yeni degistirdim var bir de.Satacagim hicbir gitara yeni tel takmadim.hatta belirtmisimdir teller eskidir diye.yada herkes dogru soyluyor ben yanlis yapiyorum.

Bana denk gelmemis demekki.Entonasyon ve tel ayri seyler.Entonasyon bedava yapabilirsin ve satmadan once yapilmali evet.Ama tel 30 TL ve satin alan kisi istedigi teli takabilir keyfe gore.Bana inandirici gelmiyor cogu ilandaki teller dun degisti cumlesi onu belirtmeye calistim.

Gitar alirken tellerin eski olmasi beni pek rahatsiz etmez yani tel belirleyici bir etken degil.hatta yeni tel kisa sureli bir yanlis anlasilmaya da sebep olabiliyor.Gerilim ve stressi atmasi zaman alabiliyor yeni telin bu da acaba tunerlarda bir sorunmu var sorusu getirebiliyor insanin aklina.

Satin alcak kisi yeni tel isterse baska.Satmadan once cok tel degistirdim tabi ama cogunlukla vintage gitar alip satiyorum o yuzden tel en son faktorlerden benim icin sanirim.

Manası çok derin

Dosyalar

• IMG_20161119_183330.jpg
    IMG_20161119_183330.jpg
    24.5 KB · Gösterim: 527
  • IMG_20161119_183424.jpg
    IMG_20161119_183424.jpg
    21 KB · Gösterim: 313
Motosiklet satarken, tankped'i yeni taktım hediyemdir derler. En pahalısı 50T ortalaması 15-25 TL arası kullanılır ve tamamen bambaşka bir zevk işidir :D
Bilmeyen arkadaşlar için,
Keiti-Universal-Motorcycle-Tank-Pad-Protector-Sticker.jpg

Motosiklet satarken, tankped'i yeni taktım hediyemdir derler. En pahalısı 50T ortalaması 15-25 TL arası kullanılır ve tamamen bambaşka bir zevk işidir :D
Bilmeyen arkadaşlar için,
Keiti-Universal-Motorcycle-Tank-Pad-Protector-Sticker.jpg
Aynen, adam yazıyor "extralar: tankpad, zenon far, siyah ön cam, katlanır ayna, katlanır manet" Ama hiç adam gibi lastik takmaz bunlar, hepsi de zevk için takılan şeyler ve benim sevmediğim şeyler ve şu kadar masraf yaptım diye de kitlemeye çalışırlar.

Geri