Ilanlarda Anlam Veremediğim Cümle(ler)

bi de şey var yeni mi çıktı nedir anlamadım
"eğer ciddiysen en son fiyat budur falan filan"
"eğer ciddiysen vs."
yani elbette ciddiyim
şaka yapanlarda mı var onları bilmiyorum :)

"Doktordan" yazısına bayılıyorum bende. "Genel cerrahım, pratik olsun diye 1 2 defa çalışırken üzerindeki potansları değiştirdim o kadar" :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

konu da bir şey kafama takıldı;

yıllarca baya aktif olarak müzikle uğraştıktan sonra ani bir kararla "müziği bıraktım" (hiç başlamamış bile olabilirmişim öyle yazılmış :) )...ekipmanlarımı arkadaşlarıma uygun fiyatlara bıraktım, bir kaç yıl aradan sonra hayatı rayına koyunca şimdi en azından hobi olarak kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum.

hayat boyunca sadece yatak odasından gitar çalıp, kendini videoya kaydedip yutuba yüklemekle müzisyen olunmuyor arkadaşlar. ayaklarınız yere bassın biraz insanları eleştirmeden önce.

konu da bir şey kafama takıldı;

yıllarca baya aktif olarak müzikle uğraştıktan sonra ani bir kararla "müziği bıraktım" (hiç başlamamış bile olabilirmişim öyle yazılmış :) )...ekipmanlarımı arkadaşlarıma uygun fiyatlara bıraktım, bir kaç yıl aradan sonra hayatı rayına koyunca şimdi en azından hobi olarak kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum.

hayat boyunca sadece yatak odasından gitar çalıp, kendini videoya kaydedip yutuba yüklemekle müzisyen olunmuyor arkadaşlar. ayaklarınız yere bassın biraz insanları eleştirmeden önce.

Katılmıyorum. Ne yani, netteki abuk subuk ilanları eleştirmek gibi çok basit bir şey için de ille albümlerde çalmış, stadyumlarda konser vermiş mi olmak gerek? Biraz anlamsız bence.Oldu olacak doktorası olmayan nefes almasın, doçent olmayan evlenmesin :)

Katılmıyorum. Ne yani, netteki abuk subuk ilanları eleştirmek gibi çok basit bir şey için de ille albümlerde çalmış, stadyumlarda konser vermiş mi olmak gerek? Biraz anlamsız bence.Oldu olacak doktorası olmayan nefes almasın, doçent olmayan evlenmesin :)

ben ilan eleştiren kullanıcılara değil "müziği bırakan" kişileri "oysa zaten başlamışlarmıydı ki" diye eleştiren kullanıcılara hitaben yazmıştım.

gördüğüm şeyi eklemeden gidemeyeceğim bu konudan :D

"BLUES İÇİN ÇOK İDEAL BİR GİTAR NOKTA ÇİZİK BULANA BEDAVA VERİLECEK"
Ben daha bedava verenini görmedim, gönder diyip çizik bulsan onada kargoda olmuş diyecekler :D

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...intage-custom-handmade-guitar-176559429/detay

"Handmade" dikkatinizi çekerim yani tamamen el yapımı ayrıca custom ama fiyatı 200tl yani :D

Ayrıca hep gördüğüm:
"gitarda vuruk çizik hiçbirşey yok özellikle Relic yaptırılmıştır en büyük lüthiyere yaptırılmıştır hatta" falan gibi cümleler. yani gitarın anasını ağlattım belli olmasın diye biraz daha darp edip Relic görüntüsü verdim diyor :D

Birde üst mesajlarda bi arkadaşın dediği gibi "pedala ayakla basılmamıştır" en büyük yalan en enn.. :)

Son düzenleme:
Gitar bir akrabamdan hediye olup biraz eskidir. Ama hala canavar gibi çalışır durumdadır. Bütün perdeleri sorunsuzdur cızırdama yoktur. Ufak tefek olup gitarın çalışmasına engel olmayan paslar bulunmaktadır. Şu anda üzerinde bulunan teller yepyeni ve kalitelidir. İlan başlığında da yazdığım gibi gitar gibson kopyasıdır. Fotoğraflardaki gitar askısı dahil fiyat 120tl'dir. Askıyı almak istemezseniz fiyat 100tl'dir. Fotoğraflarda gördüğünüz amfi fiyata dahil değildir satılık da değildir.

google da bir kere gibson resmi aratsa bunu yazarmıydı acaba :D

Haa birde hiç anlam veremediğim OLP MM1'in fiyat sklası 250 ile 800 arasındaki satış fiyatı :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
38224 eklentisini görüntüle
Gitar bir akrabamdan hediye olup biraz eskidir. Ama hala canavar gibi çalışır durumdadır. Bütün perdeleri sorunsuzdur cızırdama yoktur. Ufak tefek olup gitarın çalışmasına engel olmayan paslar bulunmaktadır. Şu anda üzerinde bulunan teller yepyeni ve kalitelidir. İlan başlığında da yazdığım gibi gitar gibson kopyasıdır. Fotoğraflardaki gitar askısı dahil fiyat 120tl'dir. Askıyı almak istemezseniz fiyat 100tl'dir. Fotoğraflarda gördüğünüz amfi fiyata dahil değildir satılık da değildir.

google da bir kere gibson resmi aratsa bunu yazarmıydı acaba :D

Haa birde hiç anlam veremediğim OLP MM1'in fiyat sklası 250 ile 800 arasındaki satış fiyatı :D
38226 eklentisini görüntüle

Adımın ve cep telefonumun yazılı olduğu her hangi bir ilanım bu şekilde bir yere asılmış olsaydı asana dava açardım..

Geri