Gulyabani (rock)-Ankara

:alkıs :alkıs :alkıs
Ya çok begendım hepınızı. :alkıs sarkılar da cok guzel. tam bir assolisttiniz yani. ilk defa dinledim, izledim ama gerisi gelcek. curcuna harikaydı. ben genelde Akay'a dikkat ettim konser boyunca valla açık söyliim :) o da beni annadı ve bana en güzel hediyeyi verdi... tekrar cok sagol...
gulyabani mi? ahanda düsüncem -----> :taptim :tap: :taptim :tap: :taptim :tap:

Hehe hastasıyım Gulyabani'nin, çok kısa zamanda kayıt bekliyorum sizden... Milyonlarca 8O 8O insan almazsa adiyim! :LOL: Kaydı yapın şerefsizim ankara çapında meşhursunuz direk...

Ayrıca konser sonundaki doğaçlama olayı için de çok saolun, biraz fazla zorlandım ama çok eğlendim :D
Çok güzel bir gece oldu sayenizde, unutmıcağım gibisinden hatta! :D

Hepinizin eline, ağzına sağlık beyler. Fevkalade besteler ve melodiler dinlettiniz bize çok sağolun.Unutmadan favorim curcunadır ;) . En kısa zamanda bir demo bekliyoruz kendinize çok iyi bakın. :)

Beyler hepinizin ellerine saglık,cok begendim sarkılarınızı,dinlerken baska alemlere gittim zor dondum geri :) tekrar tebrik ediyorum.. kayıt filan varsa kesin alıcam... :alkıs :taptim

beyler bu super yorumlar icin hepinize tesekkurler...
bence guzel bi konserler serisi oldu kisitli sartlarda en iyisini yaptik hep beraber ben burdan taklamakla , next highway , sinif 64 ve kaotik`e guzel performanlari icin , bizi yanliz birakmayan dostlarimiza gecenin bi vaktine kadar yanimizda olduklari icin , bu tarz isler icin kendini heba edip amator gruplara bi sekil yol acan herkese ciddi tesekkurler ediyorum ...
ayrica performans esnasinda baya bi agizdan "nasil bulayim seni bu curcunada " cidden tuylerimi diken diken etti. saolun.

kayit konusunda en kisa zamanda bisiyler yapmak lazim diorum lafi uzatmadan uzuyorum ...

farkettim ki burdan sizi tebrik etmeyi unutmuşum...

muhtemelen konser esnasında göremediniz ama dinlerken bidolu seyirci gözlerini kapatmış müziğe kendini kaptırmış dinliyodu ve kime sorarsam "abiee süperrr","bayıldım","uçtum gittim" gibi sözler sarfediyodu.ellerinize sağlık kısaca...

bir de naçizane fikrimi belirtcem bence gulyabani tam bi albüm grubu insanlar şarkılarınıza eşlik edebilirse yada onları konserden konsere değil de istediği gibi cd çalarına koyup dinleyebilirse daha güzel olur...

orada olan herkese ve yazılan tüm yorumlara teşekkürler, bize göre de bir albüm vakti geldi, Akay'ın su toplayan işaret parmağı iyileşir iyileşmez giriyoruz stüdyoya...
organizasyondan ötürü Berkay'a baya bi teşekkür ediyorum, devamını da bekliyorum hem çalmaya hem de dinlemeye, ayrıca "soundcheck" esnasında pek bi yardımı dokunan ayrıca konserde de ışıklarla ilgilenen Oytun'a da teşekkür ediyorum, işi geyiğe çevirmeden buradan gidiyorum.
tabi son bir not:
Doğum günümü ilk saniyesinde kutlama operasyonunda yer alan Damla,Akay ve Bora üçlüsüne de bravo diyorum.
Ve hep 'Yanımda Olan' a... :?:

tabi orovizyonla ilgili teklifler bize de geldi e degerlendirces tabi oncelkle rsf8 var orda bi hedlaynirlik teklif edildi ta bi hepsine de yetisemios ... ama butun bu curcunada yeni beste yapmayi da ihmal etmios ...
bakalim su kayit isini halledemezsek bu yaz cok yalan olcak vall cook ...

gunes zorluyor perdeyi
iceri giris yok...

Öncelikle topluluğumun,sonra okulumun sonra şehrimin sonra ülkemin sonra dünyamın sonra uzayımın ... gruplarına sonuna kadar bizden de destek :)= Başarılar gençler :)=

eyvallah goktug saolasin ...
bu arada bugun itibariyle 26 temmuz pazartesi aksami simdilik pek sevgili fondue grubuyle biziz barda bir aksam performansina daha hepiniz davetlisinz... sanirim giris 3 milyonmus bir ickide dahil biranin da 3 milyon oldugunu dusunursek pek komaz sanirim... seven sevmeyen herkesi beklerim ...

ps: yeni bi beste yaptik onu da calcas bak !!!

bundan sonra böle konser vercek mısınız sık sık yanı, yoksa bu bızlere acıdığınız için yaptığınız bir iyilik mi? :) ben izleyemicem de bu sefer onun için diyorum. ama izlemek istiyorum onu da diyorum.... :roll: :roll: :roll: hem bıkac arkadasıma daha dınletmem lazım sızı, o yuzden cıkın sık sık konsere, hatta biz de cıkalım aynı konserde falan. yapalım yıne bıseylerr... :LOL: ;)

gelmek için azami gayret gösterecegiz :)
Bu arada beyler şu amfi olayını filan kesin halledin orda amfi yok ayrıca sound da biraz uğrastırabilir amman diyim. Şimdiden başarılar :)

pazatresi günü çok eğleneceğiz umarım hep beraber!
bu arada anfi olayı için bu sefer bir B planımız var,berkayla kafa kafaya verip hazırladık...bu sefer sorunları minimuma indireceğiz inşallah (büyük konuşmak gibi olmasın da...)

Geri