Anima

yedikule?

demo isteği tunçay-san' a bildirilmişse yakında elinde olur giggle...

son soru ağır biraz ama fakat buralardayız; dünyada ve dışında, bazen ve hep, biraz ve çok,
iyi ve kötüyüz, hemen hemen,
ben anima nasılım, nasıl olan anima nasılım?... :?:

kar yağıyor, beyaz oldu "ya istiklal!"
ya...

salı gecesi karda yürümek isteyen insanlar, biraz daha yürüsün gelsin mojo' ya, dinlesin anima şarkılarını...

www.animasal.com' a bakınız;
haberler yazar yeni ve taze.

ama yedikulede çıkacak gibi bi duyum almıştık... (bilmiyorum duyduk işte)

bilmiyorum mail attım ama....(demo için)

son soru... ağır değil. animamız bizimle... kemancıda ihtiyaç molası ile :D tvden yayın yapacaklarmış sanırım. uarım izleyebiliriz....

nr1 da öyle program oldu mu?ve neden olsun ki?ve olsa keşke!!!
evet yedi kuledeki konserde güven erkin erkal anima da çıkacak demişti amaaaaa :( :( böhüüüüü
neyse-biraz ciddiyet
ee ank.ya gelmiyomusunuz?şöyle direc-t ve anima iyi olurdu beaa-canım çekti :D

yedikule' de yoktuk , haberdar da değiliz güven erkin erkal' ın haberinden...

ankara' ya isteriz gelmek daha önce de üstünde durmuştuk bu mevzuunun...ama fakat ankara' dan iyi bir teklif geldiğinde,iyi bir organizasyona dahil olacağımıza inandığımızda, hiç düşünmeden diyeceğiz "evet"...
direc-t olursa yol ve sahne arkadaşlarımız, mutlu oluruz bizde. çünkü tecrübelidir anima ve direc-t aynı sahneyi ve dinleyiciyi paylaşma konusunda...

:!: anima geçen hafta olduğu gibi 15 şubat gecesi' de kendi şarkılarını icra edecek mojo' da...
mojo; taksim' dedir, büyükparmakkapı sokakta...
:!:

9 Mart 2000’de yayın hayatına başlayan Zipİstanbul, 5. yılını bir partiyle kutluyor. Zipİstanbul’un 5. yıl partisinde Türkiye’nin en köklü alternatif rock gruplarından Kesmeşeker ve ilk albümünün hazırlık heyecanını yaşayan Anima grubu sahne alacak.
buralara sessizlik hakim olmuş.biraz gürültü yapalım.

muratcopur demiş ki:
9 Mart 2000’de yayın hayatına başlayan Zipİstanbul, 5. yılını bir partiyle kutluyor. Zipİstanbul’un 5. yıl partisinde Türkiye’nin en köklü alternatif rock gruplarından Kesmeşeker ve ilk albümünün hazırlık heyecanını yaşayan Anima grubu sahne alacak.
buralara sessizlik hakim olmuş.biraz gürültü yapalım.

Aaaa ne güzel, Murat da katılmış aramıza...
Murat Anima'nın sağda solda " çok sağlam basçı " şeklinde tanımlanan
elemanı arkadaşlar. Pek bi övülür müzikten anlayan isimlerce, sözü sıkça geçer girdiğim ortamlarda. O yüzden onu bu forumda tutmaya bakın derim ben : )

Ayrıca. Anima gibi özel bir grubu da Salı geceleri Mojo' da dinlemeyi ihmal etmeyin. Sonra o da gelip burda yorum yapın hatta : )

bursa'ya mayıs ayında uğrayacağız...

web sitemizde ve bu sayfada; tarihi, yeri, saati, yakında...

yaşasın bursa konseri, yaşasın çukulata kaplı kestane şekeri!
:D

arzu edersen netten parçaları yollayabilirim ya da istanbulla bir bağlantın varsa elden ulaştırabilirim. ben geçen yaz galatasarayda bir kitabevinden almıştım orjinal demoyu. şu anda sadece arşiv olarak bilgisayarda mevcut. ;) ben bir anima sever olarak bu kadar yardımcı olabiliyorum ancak...

aynı sahneyi paylaşıp ta bu kadar çok zevk aldığım grup azdır herhalde...
dinlediğimiz şarkılar da elimizin altında olsa pek bi güzel olurdu aslında...
malum her istediğimiz zaman istanbul'a gelip dinliyemiyoruz.....ama yakındır herhalde diyorum....
kolay gele hepinize...

Geri