Anima

anladım ben seniiii... sen demo istiyosun ( sanki gizli saklı cumlelerden cıkardım :)) ankarayı seveni ben de severim ( hoş ölle dememişin ama..) hem anima ankara'ya gelsin... ( böyle de serbest cagrıstırırım ) cd kopyalamak kolay bişe artkın :p bi çikolataya fitim... bu kadar karşılıksız iyiym işte :D

ee ceylan, sen bize demo yollamassan bizde bu yolla artkın başvururuz;) yaşasın korsan demo !

animasal'a 1 şarkı ve monkalamalar yetmiyooo! biz daha çok siteriz tabikiy. konserde isteriz. ne o öyle, bi mojo dan dış dünyaya çıkın be!

haklısın giggle
ama fakat grup olmak zor iş!bazen -5 kişi bile olsak- enerjilerimizi zamanın başka gerçeklerine fırlatıyoruz, böylece; anima dinleniyor, uyuyor bi süre...

ancak her salı gecesi mojo' da, sahnede acayip durumlar, tınılar uçuyor, çivileniyor, haberiniz ola...

sanırım önümüzdeki cuma kemancı' da bir konser olacak...haberdar edeceğiz kesinleştiğinde mevhum kozmostaki dostlarımızı.
ve göreceğiz mojo dışında bizi destekliyor mu bu dış dünyadaki istekleri sınırsız korsancılar ;)

tunçay-san;

ben ankaraya gelmekten korkuyorum,
ne zaman gelsem bir sorun çıkıyor
en son ankarada sokakta kalıvermiştim, iyiki yanımda gitarım ve mızıkam vardı da sokak müziği yaparaktan aksama kadar, anca donebilmistim istanbula. zabıtalarınızdan birini de iyice deli etmistim:)

ankaralı müzik dinleyiclilerine ve müzisyenlere selamlar..

2 büyük tade*le 1de *lker çukulatalı gofret verebilirim hemen nakit olarak. Nasıl görüşürüz ederiz,demoyu ediniriz özel mesajdan şey edelim mümkünse..

deep not:*'lar sansür amaçlı kullanılmıştır. Her hakkı mahfuzdur.

Herkese selam :)
Ece ben...
Bu grubu dinleyemedim ama yarın bi aksilik olmazsa dinleyeceğim inşallah :p Tunçay bu arada davetin için sağol :) Bende oyunumuza davet edeceğim seni(Oyunu çıkarabilirsek şayet)
Görüşmek üzere :D

ben hemen ispiyonculuk yapabilirim arkadaşlar!
-nihohaahaaa-
anima nickli kişi ; tunçay-san

jokerin bestecisi olup grubu kuran mızıkçı!

not: -yada- şok!:
tunçay-san yan odada uyuklarken, mevhum kozmosun o ihanetkar davetinin büyüsüyle, onu sırtından bıçaklayan hanende bakalım yaptıklarından pişman olacak mı?gelecek günlededir cevabı.
:D

ankara' ya isteriz teşrif etmeyi...
alınganlık olmasın köyler, beldeler arası, memleketimizin her köşesinde gitar çığırtmak ve avaz çivilemek bütün anima üyelerinin arzusudur...

bugün bir anima sitesi yenileme girişiminde bulunuldu, heberiniz ola, yarından itibaren "animasal" okunabilir www.animasal.com' da.

şarkılar sayfasında bir link olarak verilmiştir "animasal" ...

ruhani bir masaldır, bakmayınız; link, site, web gibi yalan yollarla sunulduğuna...

şarkı eklemek istiyoruz fakat bizim demo kayıt tarihimiz biraz eski...
joker kaydı 2001 sonu desem inanır mısınız bilmiyorum?

bu nedenle demo bizi çok tatmin etmiyor; zamanın getirisi olan olumlu gelişmeler neticesiyle...

ama fakat belki 1 kayıt eklenebilir, tartışalım bu konuyu anima'ca biz...
bu hafta sonu değişecek site, atın göz.

zaten sürekli takip içerisindeyiz... Joker'İn eski olması ilginçmiş.. Bilmiyordum.. Bir şarkı bile olsa süper olur:) Yakında eski demonuz elimde olcak, o zaman bakın görün istemiycem, işte kendimi tatmin etme :)

eski demo dedim ama zaten bi demonuz var sanırım.. neyse gün ola, albüm çıka :D..

evet ikinci kaydı sitede demoyu ellerimizde görmek güzel olurdu :)
aaahhh albüm-harbi güzel olurdu ya!albümünü beklediğim adamakıllı 2 grup var biride anima :D

Geri