Roland Microcube--vox Mini5--line6 Microspider Hangisi

microcube&mini5&microspider evde çalmak için hangisi?

• Roland Microcube

Oylar: 4 44.4%
  • Line6 Micro Spider

Oylar: 1 11.1%
  • Vox Mini5

Oylar: 4 44.4%

• Toplam oy veren
    9
arkadaşlar biliyorum çok soru sordum ama bi yardım edin sizce hangisi aşırı sert tonlar kullanmıyorum gitarım squier bulletstrat hss lütfen önerilerinizi esirgemeyin

arkadaşlar biliyorum çok soru sordum ama bi yardım edin sizce hangisi aşırı sert tonlar kullanmıyorum gitarım squier bulletstrat hss lütfen önerilerinizi esirgemeyin
Bu 3 üründe hemen hemen aynıdır.
Küçük, taşınabilir, üzerlerinde hazır efektler var vs vs...
Senin yapacağın gitarını alıp hepsini tek tek denemek olmalıdır. Unutmaman gereken bu ürünler yedek, taşınabilir, geçici durumlar içindir. Mesela ufak bir gezi, piknik, arkadaşın evinde buluşma gibi... Yani normal gündelik kullanım için değiller, önermem.

Merhabalar, ben de bu 3 markanın 20 wattları arasında kararsız kaldım. Önümüzdeki bir iki gün içerisinde bu 3 markadan birinin 20 wallık olanını alacağım. Şu anda ben 20 watt için vox'da karar kıldım, preamfisi beni cezbetti. Mini amfi konusunda vox ve line 6 yı dinleme şansım olmadı fakat roland microcube Eskişehir'de sokakta müzik yapan bir grubun gitaristinde vardı. Gitarı sanırım amerikan fender standart strattı. Amfiden çıkan tonlar gerçekten harikaydı.

Spider, tek geçerim. Preamfi kısmında daha çok ayar var, delayleri bildiğin floor poddaki delayler, mikrofon girişi kullanışlı (bi reverb ayarı olsaydı iyiydi), akort aleti bile var, Micro Cube ölsün bence bunun yanında. :)

Geri