Enstruman Kablosu Onerisi

Turkiyede bulabileceğin iyi seste orta sınıf ve kaliteli planet waves.3 metresi kilitli olanlarından 120₺ ya aldım seside güzel

10-15 liralık kablo ile kiyaslarsan etkilenmemen mümkün değil :D Mogami kötü kablo değil ama üçkağıtçı firma :D kablolarinda enstrüman ucu, ampli ucu diye zirvalayan da bunlardı yanlış hatırlamıyorsam.

10-15 liralık kablo ile kiyaslarsan etkilenmemen mümkün değil :D Mogami kötü kablo değil ama üçkağıtçı firma :D kablolarinda enstrüman ucu, ampli ucu diye zirvalayan da bunlardı yanlış hatırlamıyorsam.
Klotz La grange kullanıyorum onda da ampli ve enstruman ucu var. Ters bağlamayı denemedim hiç ancak sese bir etkisi olacağını hiç zannetmiyorum, enstrumana giren kısmın daha dirayetli olması için ekstra bir tabaka var olay sağlamlıkla alakalı yani.

"bu ucu amfiye takarsan daha iyi olur ses" gibi bir iddiası mı varmış diğerlerinin.. Bilmiyrum valla öyleyse komikmiş. La grange'da resmi kabloya çizmemişler yalnız kablonun üzerinde bir tabaka daha var oraya çizilmiş. Bu öyle iddia edilecek über bir şey değil zaten, muhtemelen askı tarafından geçirince eziliyor bükülüyor diye kılıfımsı bir katman.

"bu ucu amfiye takarsan daha iyi olur ses" gibi bir iddiası mı varmış diğerlerinin.. Bilmiyrum valla öyleyse komikmiş. La grange'da resmi kabloya çizmemişler yalnız kablonun üzerinde bir tabaka daha var oraya çizilmiş. Bu öyle iddia edilecek über bir şey değil zaten, muhtemelen askı tarafından geçirince eziliyor bükülüyor diye kılıfımsı bir katman.
Olanlar var, Mogami' nin de böyle bir iddiası vardı diye hatırlıyorum. Cidden komik.

Yapsada farketmez abi reklam bu zaten direk, Dünyanın en iyi kablosu diyor baksana. Ampli de görünmüyor eq u değiştirir fark oldu der yani hiçbir türlü güvenilir değil zaten.

Abi reklam olsa da bir ACE reklamı gibi değil ki "bakın lekeler çıktı" Basbaya adam A/B testi yaptığını idda ediyor.
Abi deteran reklamlarinda da A/B testi yapmiyorlar mi? Bu videodan daha samimi buluyorum onlari ben saka bir yana. Ayni kahve veya cimen lekesinden muzdarip kumasi makinaya attilarmi mutlaka reklami yapilan deterjan daha iyi cikariyor. Sanirim her deterjanin iyi soktugu bir kahve cesidi var piyasada, olabilir tabi, ama o kadar farkli cim olmasi dusundurucu.

Geri