Başıbozuk( türkçe rock) - izmir

grubumuzun temelleri 2000 yılına dayanıo.tibet(vokal) ve cüneyt(gitar) in lisede aynı sınıfa düşmesine yani.2003 yıloında gruba cemal(bas gitar) ve onur ( davul ) katıldı.3 yıldır beraber olan grup birçok konser ve fesitalde yer aldı.Daha önce KÖPRÜALTI adıyla çalışmalar yapan grup 2006 ocak ayında ismini BAŞIBOZUK olarak değiştirdi.Bu aralar albüm kayıtlarında olan grup önümüzdewki kış çok sıkı bi albümle karşınızda olacak.neyse lafı uzatmadan linklere geçelim dimi. grup iletişim adresi [email protected].

yak ışıkları::

http://www.mytempdir.com/1032963

• Konu Sahibi Konu Sahibi
nokiasupersound

arkadaşlar nokiasupersound ta ilk 100 e kaldık..destek veren arkadaşlara teşekkürler..Ama hala desteklerinize ihtiyacımız var.teşekkürler

selamlar....
öncelikle yarışmadaki başarınızdan dolayı tebrik ederim....
çalışmanızı dinledim yani bir dinleyici gözüyle baktığımda bence gayet başarılı bir çalışma olmuş. listeme eklerken hiç düşünmedim bile :LOL:
fakat bir dinleyecinin dışında müzikle uğraşan biri olaraktan çalışmanız hakkında yorum yapmak ya da eleştri olarakmı alırsınız bilmiyorum bir kaç şey söylemek istiyorum haddim olmadan..... :oops: yani dinlerken ah ulan keşke şurda şu olsaymış ne güzel olurmuş gibisinden şeyler düşünüyorum o yüzden bu düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim...
genel anlamda herşey yerli yerinde görünüyor fakat bence gitar soloların fazla olması şarkıya gölge düşürmüş gibi...ilk nakarattan sonraki soloyu sona atıp onun yerini altyapıyla doldursaydınız bence çok daha güzel bir havası olurdu.....biraz daha sololardan arındırıp sadeleştirseniz çok daha iyi duyulur die düşündüm...bunun dışında parça için söyleyebileceğim birşey yok ellerinize sağlık.....
umarım yarışmada hak ettiğiniz yere gelirsiniz.........

VİRÜS BAS GİTAR

yarışmada hakkettiği gibi ilerleyen ender gruplardansınız bu saçma oy istemine rağmen başarabilirseniz helal olsun size.. başarılar izmirli kardeşlerim...

Arkadaşlar... Sizi NSS 2006'da dinledim ve o ilk 100 Listesinde Beni En çok Etkileyen Grupsunuz... Gerçekten Müziğin Rengi Hoşuma Gitti... Şarkınızı da Baya Bi Aradım... FeedBack 'lere Ağırlık verin Bu Şarkıda Diyebilirim... Solo Bölümleri Bence Gayet Güzel Şarkıya Baya Bi Yakışmış... Ne Diyim Ben Çok Beğendim... Başarılarınızın Devamını Dilerim.. Merak Ettiğim Bir Kaç Şey Daha var Onları Da Msn'den Konuşabilirsek Çok Daha iyi Olur Diye Düşünüyorum... Ekledim Yukarıda Verdiğiniz İletişim Adresinizi... Tekrar Başarılarınızın Devamını Dilerim...

Saygılar...

başıbozuk u yalnızca yak ışıklarıyla tanıyanlara sesleniyorum!!!

bizden geçti we bir deli deryayım ı dinlemeden başıbozuk u dinlemiş sayılmazsınız

bence kısa zaman içinde albüm çıkartmalılar böyle olmuo bu iş...

hepinize çok teşekkürler arkadaşlar..albüm olayına gelince;şubat ayında albüm kayıtlarına başladık.geçen hafta kayıtlar bitti.sponsorumuz stüdyo negatif in sahibi Ant Balcı.Şuan albümün mix ve mastering çalışmaları var.Ondan sonra bi sorun kalmıyor artık.Yakında beraberiz yani.Diğer çalışmalarımıza ulaşmak için [email protected].... destekleriniz için çok teşekkürler

Şarkınızı ve özellikle gitar soundunuzu çok beğendim.. gayet basarılı bir çalışma olmuş ayrıca gitar sololarıda şarkıya çok güzel renk katmış. zaten gitar solosuz bir rock şarkısı düşünülemez.. Tekrar başarılar ...

nss de dinledim harika bi parça..umarım albümünüz en kısa zamanda çıkar ve başarı kazanır..yarışmadaki bir numaram başıbozuk yakışıkları

Geri