Başıbozuk( türkçe rock) - izmir

bence iyisiniz boyle devam edin bı cok amator gruptan daha iyiysiniz profesyonel gıbı yolunuz acık olsun :metalhead :LOL:

sizi istanbuldaki çekimlerde izledim ilk. tebrik ediyorum arkadaşlar o gün söliyemedim zaman bi acayipti:) bestenizi gerçekten çok beğendim. umarım sizi çok daha ii yerlerde görme şerefine nail oluruz. umarım şu piyasada hakettiğiniz yere gelirsiniz.... sevgilerimle ...

çok sağol ya..çekimler çok zevkli di ama ya:D:D bizim fazla zamanımız yoktu dönmemiz gerekiodu çünkü izmir e....izleyemedik diğer grupları..herkes hakettiği yere gelsin ne diim.hepimize başarılar

basıbozuk dınlenmesı gerek gruplar arasında yer alıyor cok guzel parcaları var hakettıgnız yere umarım ulasırsınız

arabesk rock iii moruk supersinizzz asırı beğendım hatta dınlıyorummm yak ışıklarrııı hatta içiyorumm antalya d da karşılaştık ızledım sizi BEDBİN davul
artık bı albüm şart size

vento demiş ki:
ah ozan ahh sendeki nefes bende olcak görürsün sen :p site başarılı olmuş bende beğendim cidden ama keşke puntayla anlaşsaydınız sizi orda görmek isterdim tekrar tuh

Ne nefes kaldı ne soluk koşturmaktan,al birazını sana vereyim nefesimin :p Her Salı Bornova Guardian Bar 22:00,Her Cuma-C.tesi Alsancak Silence Bar 21:00 vee 15 temmuz İstanbul Hezarfen Vosfest teyiz Bilginize :D Herkesi bekleriz :D

www.basibozuk.info

[email protected] dan ulaşabilirsinizz..

Geri