melissa cross-zen of the scream vocal

arkadaşlar bu başlık tam olarak nerey açılır kestiremedim ama gırtlağımızı ve diyaframımızı bir enstrüman kabu ledersen onu kullanmak için gelişim kitapları ve dvd leri hakkında bir kaç sorum olacak...

nette yaptığım bir araştırma da melissa cross un eğitim dvdlerini buldum vekitaplarını fakat turkiyeye post olayı olmuyor..birinci sorum bunu başka bi yolu var mıdır?

2. sorum scream brütal vokal tarzları içi türkiyede bulabilceğim bir eğitim dvd si ya da kitabı var mıdır?

ya da bilindik bir web sitesi.. teşekkürler.. umarım hatasız bir başlık olmuştur..

sadece normal vokal teknikleriyle ilgili birşeyler bulabilirsin mesela şan dersi de sadece clean vokal için verilir ve şan dersinde sesini tanırsın falan filan demek istediğim brutal ve ya scream vokalin öğretimi yoktur bunu sen deneme yanılma yötemiyle kendin bulursun death ve black metal gruplarını izle vokallerine dikkat et şarkı söylerken ki ağız yapılarına dudak hareketlerine falan ççok dikkat et ancak bu şekilde çözersin olayı umarım yardımcı olmuşumdur

Geri