Hibrit Amplifikatör Projem

O kadar kıytırık soundcheck (?) videolarının ardından, son videoyu da yayınlayayım artık :) @hackeiommi bunu da beğenmezse küserim :)

Amon Amarth - Free Will Sacrifice'ı çalmaya çalıştım (Buradan @tunckk ağabeyime de selamlarımı ileteyim :) ).

Buyrun:

Amplinin ayarları da şöyle:
YARDIR modu: Kapalı
Damping modu: Valve
GAIN: Saat 9 yönü
BASS: 10 yönü
MID: Saat 1 yönü
TREBLE: Saat 2 yönü
SHIFT: Saat 3 yönü
VOL: Saat 9 yönü
RESONANCE: Saat 10 yönü
PRESENCE: Saat 3 yönü

Yorumlarınızı esirgemeyin.

O kadar kıytırık soundcheck (?) videolarının ardından, son videoyu da yayınlayayım artık :) @hackeiommi bunu da beğenmezse küserim :)

Amon Amarth - Free Will Sacrifice'ı çalmaya çalıştım (Buradan @tunckk ağabeyime de selamlarımı ileteyim :) ).

Buyrun:

O kafa en sonunda şasi ve kasa içine girecek! Hatta üzerine "KILIÇ" diye de marka basılacak!!!
O kadar beğendim :)

Bir rica. Bir ara, uygun bir vakitte, senin gitarı kapıp bana gelir misin? Tam sert müzik gitarı sendeki. Şu bendeki amfinin düşük sesteki performansına Gibson, strat harici bir gitar ile bakmak istiyorum artık.

Buyrun:

Sevgiler saygılar bizden, sağolasın. :)
Amfiyi gerçekten çok beğendim, eline koluna sağlık. Birşey soracağım boost kullandınmı bu videoda ? Eğer kullanmadıysan, bu sadece amfinin gain i ise mükemmel bir iş çıkmış ortaya. Gerçi kullanmış olsanda süper ama dediğim gibi boost suz ise dehşet bence :)
Yürekten tebrik ederim.

tunckk demiş ki:
Sevgiler sr bizden, sağolasın. :)
Amfiyiçok beğendim, eline koluna sağlık. Birşey soracağım boost kullandınmı bu videoda ? Eğer kullanmadıysan, bu sadece amfinin gain i ise mükemmel bir iş çıkmış ortaya. Gerçi kullanmış olsanda süper ama dediğim gibi boost suz ise dehşet bence :)
Yürekten tebrik ederim.

Tesekkur ederim guzel yorumlarin icin agabey. Furkan'in da dedigi gibi, boost yok.

Geri