washburn nuno bettencourt?

Vay ulan yurt dışında yaşadığımız için bilmiyoruz tabii, ideefixe'nin sayfasına girince bir baktım bu konularda yazılmış yığınla Türkçe kitap var. Bir de bizim tembel takımı gelip burada abi şunu anlat bunu anlat diye kitapları yeniden yazdırıyor bize.

Gidin alın okuyun lan bundan sonra böyle temel sorulara cevap vermeyeceğim.

Vay ulan yurt dışında yaşadığımız için bilmiyoruz tabii, ideefixe'nin sayfasına girince bir baktım bu konularda yazılmış yığınla Türkçe kitap var. Bir de bizim tembel takımı gelip burada abi şunu anlat bunu anlat diye kitapları yeniden yazdırıyor bize.

Eğer bu sitede bu soruları sormasaydım bu kitapların varlığı konusunda bir fikrim olmayacaktı. Sağol Awakeone çok teşekkürler.

O zaman sayın moderatörüm, benim gibi amatörlerden böyle bir soru size geldiğinde siz de bu sitelere link atarsınız. En azından bilgiye ulaşmamıza yardım edersiniz awakeone gibi.
Saygılarımla
içiboş egosu olan barisko

BARISKO demiş ki:
Eğer bu sitede bu soruları sormasaydım bu kitapların varlığı konusunda bir fikrim olmayacaktı. Sağol Awakeone çok teşekkürler.

sevgili barısko, google' daki arama bosluguna "elektrogitar bilgi" yazsaydın, benim sana bu söylediğim kitabı, 3. secenekte görürdün. Ve bu sadece senin 15 saniyeni alırdı. Yani su baslıkta ögrenmiş oldugun şeyleri cok daha kısa zamanda ögrenmiş olacaktın. Eğer online kitabevlerinden birinin sitesine girip herhangi alakalı bir kelime ile arama yapsaydın yine cok yakın bir süre alacaktı, kitabın varlıgından haberdar olacaktın. Sana floydrose' la ilgili verdiğim tüm linkleri yine cok kısa süre icinde arayarak buldum, sonuncusu dısındakilerin hicbiri önceden bildiğim linkler değil. Seni asağıladığımı düşündüğün mesajını yazana kadar onları sen de bulabilirdin rahatlıkla, onun yerine laf dalaşına girdin.

Hicbir şey icin 1 gram kalori harcamayıp, gelip burda hem insanların zamanını yiyorsunuz, hem de kendi zamanınızı.
Ben ne ideefixe' de calısıyorum ne de pan music' de, bulamadıgınız kitabı nerden bulacagınızı bu şekilde buldum, 15 sn. den az sürdü, gidip baska bir forumda baskasına sormadım.

Sanırım seni asagılamadıgımı, sadece basit birşeyi anlatmaya cabaladıgımı farketmişsindir.

Son olarak...

birşey değil.

:) Yahu nedir bu herkezin üzerindeki sinir

Arkadaşlar o zaman bu forumu kapatıp konu hakkında bilgisi olanlara şifre koysunlar onlar kendi aralarında muhabbet etsinler bizde seyredelim :!: Haklı olduğunuz bir takım konular var ama amatör olarak gördüğünüz insanların üzerine böyle gidip git orda ara, git burda ara ,buraya sorucağına git orda find a bas yada insanların zamanını yiyorsunuz gibi yaklaşımlarda bulunmak hiç hoş değil...
Ayrıca kimse kimsenin boğazına sarılmıyor burda Oku ve Cevap Yaz falan diye zamanın olunca bakarsın okursun ya cevaplarsın ya da güler geçersin bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum ;)
Ama amaç bir şekilde bir şeyleri paylaşıp öğrenilmesine yardımcı olmaksa, agresifliği bir yana bırakıp kısaca "balık tutmayı öğretseniz" belki çok daha az vakit harcarsınız hemde bir taraftan yaparken bir taraftan bozmamış olursunuz...

Hem BARISKO demişki ;

3-Gitarın Bridge'nin Floyd Rose olması nasıl bir artı özelliktir?

Kendi belki bu işin terminolojisini çok iyi bilmesede orda anlatmak istediğini ve doğru olanı bilenlerden bile daha iyi anlatıyor kendince ki bu öğrenmenin çok önemli bir aşaması kendi kanımca :)

Kalın sağlıcakla

Sevgiler

Sağol Dark -Saga.
Ben de sizlerin bu agresifliğinizi hala anlamış değilim. Yardım etmek zorunda değilsiniz. Açıkcası bana çok kolay gelen ve internette hemen bulacağıma inandığım birşeyi bana sorsanız böyle tepki vermezdim.
Sadece bilgi alış verişi için bir konu açmak istedim ama pişman olmaya başladım. google'da floyd rose yazmasını ben de biliyorum ama madem burası forum yapılan bir alan ben de o zaman böyle komplike olmayan bir soru sorarak bir başlangıç yapmak istedim. Bir daha sormam.

Yav dün akşam yazdıklarıma bir baktım da kendi forumumda terör estirmişim, kusura bakmayın biraz sinirli ânıma denk geldi, emailler mesajlar ayrıca başka problemler filan.

Siz gelin yene sorunuzu sorun, ama Awakenone'ın dediği gibi de soru sormadan önce kendiniz bir araştırma yapın, orada birşey bulamazsanız ya da anlamadığınız bağlantı kuramadığınız bir husus varsa gelin sorun. Yoksa demir filizinden başlıyoruz burada Erbakan gibi anlatmaya, insan bunalıyor bir süre sonra. Oysa buraya gelen insanın en azından bir ön araştırma yapmış olması lâzım. Bir süre sonra bizim için bu resmen insanı tüketici bitirici bir uğraş oluyor. Bizden size bilgi akışının devam etmesini istiyorsanız kaynağı tutumlu kullanın, köreltmeyin.

Dark-Saga demiş ki:
Haklı olduğunuz bir takım konular var ama amatör olarak gördüğünüz insanların üzerine böyle gidip git orda ara, git burda ara ,buraya sorucağına git orda find a bas yada insanların zamanını yiyorsunuz gibi yaklaşımlarda bulunmak hiç hoş değil...
Ayrıca kimse kimsenin boğazına sarılmıyor burda Oku ve Cevap Yaz falan diye zamanın olunca bakarsın okursun ya cevaplarsın ya da güler geçersin bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum ;)
Ama amaç bir şekilde bir şeyleri paylaşıp öğrenilmesine yardımcı olmaksa, agresifliği bir yana bırakıp kısaca "balık tutmayı öğretseniz" belki çok daha az vakit harcarsınız hemde bir taraftan yaparken bir taraftan bozmamış olursunuz...

Kendisi balık tutmayı ögrendi bence, teşekkür de etti bunun icin zaten... :D

Alınganlık yapmayın bu kadar... ayagına kadar getirilecek, fiyatı dısarda bir ogle yemegine denk gelen bir kitaptan, bu foruma acacagı belki 100 konu baslıgını bir gün icinde ögrenebilecek, ayrıca her an elinin altında olacak. :D Daha ne yapayım arkadaslar :))

Müzik dolu günler. Germeyin kendinizi... :D

Geri