Murat Akça

Murat akçayla benim zaten bir blackstar diyaloğum var kayıtlarını ve km7 gitarını severim ama o amfiyi değiştir diye ayrı bir muhabbetimiz oldu iyi manada! başka bir izmirlinin savunur gibi anlamsız yazdığı bir ifadeden çok net bişey anlamadım fazlada olumlu gelmedi..senin kem göz şevket espirin gerçekten güzel bir espiriydi ama .
 
Engıli duyalımda hangi engel engılmı kaldı, ama buldum bir tane hazırı var aynı benim gibi çalmış.
-de ekini dikkatsizce yanlış yere koyduğum için ifadelendirmem hatalı olmuş. Yanlışımı düzeltmek adına alıntıladığın mesajı yeniden düzenledim bu yüzden. Benim "Ertunç bir kayıt yapsın da, görelim" gibi bir düşüncem yok. Amfi gündemin gözümden kaçmıyor :)

Diyor ve topu seninle @antbalci nın olduğu bölgeye doğru uzaklaştırıyorum :D
 
İzmir'den Dawnfall ve Analog Monkey bateristi Emre Ercan ile geçtiğimiz ay bir araya geldik ve mümkün olan en kısa süre içerisinde "Djentimental Mayhem" adıyla bir gitar & davul kliniğine başlıyoruz, İzmir dışında da devamını getirmek istiyoruz.

Ben kendi tarafımda neyi neden ve nasıl yaptığımı, hangi ekipmanı ve markayı ne sebeple tercih ettiğimi, özetle kendi serüvenimi anlatırken Emre de aynı şekilde sizlerden gelecek soruları ve merak ettiklerinizi kendi alanında yanıtlıyor olacak.

Tabi bunca dırdır haricinde 2014 yılında yayınladığım Depletion For Us, Deletion For All ve 2015 yılında yayınladığım Pulverizer adlı EP'lerden de 8-10 parça çalacağız. Haricinde ise Death, Nevermore, Tool, Keith Merrow gibi isimlerden de çeşitli parça ve partisyonlara yer vererek odd timing, polyphonic rhythm, beste oluşumu, genel nitelikleriyle djent duyumu ve benzeri konularda da ne biliyor ve yaşıyorsak anlatmaya çalışacağız.

Anlatamayıp bol bol eğlenip güleceğimiz anlarda da bizi yalnız bırakmayın isteriz. Detaylı bilgiler, provalardan ufak sneak peek anları ve fazlasını buralara da aktaracağız, şimdilik görüşmek üzere diyelim.

Şu da ilk provalardan bir "Tilia" denemesi olsun.

 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler