Greatones(nu-metal/hardcore) - izmir

slm ben grubun gıtarıstıyım maaalexef bascımız yok calısmalara devam edıyoz ama konser olayı na gıremedık yahu :( bascı olsa fırtına gıbı gırcez pıyasaya ama ıste neyse herkese tesekurrler

beyler umarım düzgün bi adam bulursunuz ve kaldığınız yerden devam edersınız dedığım gibi keske ben izmirde olsaydım yada sız ankarada olsaydınız yardım ederdım sizlere

cok tesekkurler dostum izmirli bir grup olan kargaşanın bascisi(sinan abi) ile gorustum cmt studyo da deneyecegiz kafamiz uyarsa artik bizle de calacak

sound666 demiş ki:
kayit var ama saolsun mixaj i yapan insan musvettesi demo yu oldurdugu icin hic bir yere vermedik ve vermiyoruz :(
bu yuzden demoyu yayinlamiyoruz kafamizda daha canli seyler var :D
tesekkurler ilgin icin ama uyarayim imzani degistir turkrockda o sekildeki imzalara izin vermiyorlar

arkadaslar yakında canlı bı studyo goruntumuzu koyacaz sarkı ne olur bılemem ama deftones yada korn bı sarkı veya sarkılar olur o zaman rahat rahat grursunuz dedıgımz gıbı cok zor sartlar altında grubumuzu devam eetırdık daha la ettırıyoz o na ragmen muzık ı bırakmadık yakında kendı sarkılarımız da geleck ıyı bı seyler olsun dıye acele etmıyoz herkese tesekkurkler

karşıyaka rock festivalı harikaydı 4 gün boynum tutuk gezdim bi arkadaşındaprising i dudağıma girdi itişirkn ma süperdi keşke ordaçalabilseydiniz

mkrn oraya cikacaktik eski gitarist burak kafamiza soktuydu bunu neyse bulustuk gittik ksk ya neyse konustuk orda dediler demo lazim biz de o siralar demoyu acaleye almiyorduk demo lazim deyince dedik cover bir demo yapalim neyse yaptik ama saolsun mixaj i yapan demoyu oldurdugu icin gidip te veremedik versek cikardik sanirim ama iste mixaj i yapan kisi yatirdi bizi
su an ciktigimiz bir bar yok cunku bu sene gitarist(almanya) ve benim oss ye bir ugramamiz lazim o yuzden sadece festival gibi seyler dusunuyoruz
ilginiz icin tesekkurler

Geri