gnx için midi kablosu

interfeysliler pahalı ses kartına mı takçan
eğer interfeysli değilde iki tarafı sık 5li yuvarlaksa onlar ucuz
bi ucu usb diğer ucu sık beşli arıyosan onlarda pahalı 100 milyon falan
100 milyonu bipilastik parçasının nesine vereceksek artık sanki içi altın kaplama

ses kartının midi girişi yoksa; ya usb li midi kablo alcan( ki acayip pahalı, bende tam alıyordum sonra vazgeçtim:D), yada ses kartını yeniliyecen(midi girişili olanlardan)

topal_solucan demiş ki:
midi girişli ses kartları ne kadar peki baya fark varmı arada
yok be ya 50 milyona creative in var ama midisi yassı anladın dimi yani sık beşli değil yani yuvarlak olandan seğil bu durum da bi ucu yassı bir ucu da yuvarlaktan alacaksın kabloyu yani o da 35 dolar falan

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaslar ben ararştırdım.ses kartı 20 ytl alıcam.25 ytl ye de midi kabloyu alıcam.ses kartı ucu 8 e 7 olanlar uyuyomu?uzun dıkdırtgen şeklinde olanlar yane..?eğer oluyosa 45 ytlye kapatcam.

M-Audio USB UNO 50$
uno.jpg

M-Audio Midisport 1x1 50$
usb_1x1.jpg

Ankaradaysan Pan Music'de bulabilirsin...

Bak sana lazım olan midi girişi bu şekilde ben resimle anlatıyım da daha kolay anlarsın... ;)
din_5p_45g.gif

Not: 20YTL lik ses kartı neymiş çok merak ettim :) ama tavsiye etmem...
45ytlye kapatırım dersin, istediğin sonucu alamazsın paran boşa gider...

yine de karar senin...

mehmetcan sagol yardımın için ben ses kartını aldm.klavye içn kullanılan midi kablo alıcam.tunelde sordum.oldugunu söylediler.bakalım artık uyars inş..yardımlarınız için sagolun arkadaşlar...

abi verdiğin link JOISTICK portundan midi in/out yapmaya yarayan bir kablo...

midi in/out olan bir ses kartı için bu kablo gereksiz...

2 taraflı bir midi kablosu gerekecektir...

ya bişey sorcam cojistik yada normal midi girişinden girince bi gecikme olmuyo da acaba usb llilerde bi sorun varmı varmı bi bildiğiniz gecikme oluyomu ya da kitlenme.... olmassa usbliden bende bi tane alacamda

Geri