Stetsbar Pro Ii Tremolo Sistemi

Selam. Les Paul gitara tremolo eşik takmayı düşünüyorum Stetsbar Pro II var aklımda ama türkiyede bulamadım. Türkiye'de bu ürünü getiren birileri var mıdır? bilgisi olan arkadaşlar.

Stetsbar Pro II değil de, arkadaşım Bigsby takmıştı les paul gitarına ve hiç ekstra delik açmadığını söylemişti. Gayet de stabil bir köprü olmuştu. Daha kolay bulunan bir şey olduğu için yazayım dedim.

stetsbar benim arkadasim kullaniyor sg gitarinda ve cok memnun. les paullerde de cok memnun olan gordum. 2 gitarimda da bigsby kullaniyorum. vibramate sayesinde delik acmadim evet. stetsbar da delik acilmadan takiliyor diye biliyorum. ancak standart kopru ile cok verimli olmuyor. guzel bir roller esik de almanizi tavsiye ederim. haa tabi akort kaciracak. tunerler ve ust esigin de elden gecmesi gerekecek. lakin bigsby cok daha yumusak olmasina ragmen butun bu problemleri yasiyorum. o yuzden kisadan hisse floydrose lu bi gitar oneririm :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
stetsbar benim arkadasim kullaniyor sg gitarinda ve cok memnun. les paullerde de cok memnun olan gordum. 2 gitarimda da bigsby kullaniyorum. vibramate sayesinde delik acmadim evet. stetsbar da delik acilmadan takiliyor diye biliyorum. ancak standart kopru ile cok verimli olmuyor. guzel bir roller esik de almanizi tavsiye ederim. haa tabi akort kaciracak. tunerler ve ust esigin de elden gecmesi gerekecek. lakin bigsby cok daha yumusak olmasina ragmen butun bu problemleri yasiyorum. o yuzden kisadan hisse floydrose lu bi gitar oneririm :)
tabi üst eşik konusu da konu dahilinde olmalı:) kilitli burgu da var aklımda ama sıktıktan sonra akor kaçırmadığından emin olabilsem belki sadece üst eşiği kilitli yaparım, bilemiyorum önce bi stetsbar bulmak lazım, anlaşılan ülkede yok.
buarada floydroselu bir gitar daha mantıklı tabiki ama benim derdim bu gitar üzerinde olasılıklar yaratmak

Geri