Aya Hiç Gidilmemiş

Ay a gitmemişler mi? :D Yapmayın arkadaşlar adamlarda çok ileri teknoloji var. Bizim şuan kullandığımız teknoloji onların kullanmayı bıraktığı teknoloji. Bence Ay a gitmeklede kalmadılar Marsa falanda gittilerde çaktırmıyorlar.

KOMPLO TEORISI: Hani bir mekik düşmüştü uzay üssünden dönüşte; hiçbir astronotun cesedini bulamamışlardı. Bence onlar ölmedi Ayda Marsta biryerlerde üst kurdular oralarda yaşıyorlar.

Linkteki video çok güzel, birsürü açık yakalamışlar ve düşünüp mantıklı bir açıklama bulamıyorum. Gölgeler niye farklı yönde?; bayrak niye dalgalanıyor ? Haklısınız sanırım. Kandırıldık..

Buarada programın ismi komplo teorisi yani çok saygın bir haber programı olmayabilir. Vee birsonraki bölümünün özetinin olduğu son kısımda (tesadüf) benim bir önceki msjımda yazdığım komplo teorisinden bahsediyor. Bu doğru diyorsanız o da doğru olabilir haber kaynağı aynı.

Böyle bir şeyin olabilme ihtimali çok yüksek nitekim tarihte amerikada devlet başkanlarının tekrar seçimi kazanmak veya daha farklı menfaatler için büyük para aktsrdıkları birçok buna benzer olay mevcut.Onlardan herşey beklenir :!: :D

apollo 11 aya hiç aya ayak basmadı.(zira ruslar uzayyarışında bi hayli öndeydi bi seneryo gerekliydi)

9 11 saldırıları nı amerikan hükümeti düzenledi(gittim yerinde gördüm mümkün değil oraya uçak düşürmek.ayrıca birsürü kanıtta ortada)

amerikan salatası diyebildiğimiz yiyecek gerçekte russalatasıdır..kominizmden korkumuzdan amerikan salatası yaptık onu.

bu fikirlere alışın bence.. amerikalıları uyutmak kolay çinin emperyalist versiyonu insanları yemekle ve uçaktan korkutarak evcilleştiriyolar.. sonra dayıyolar fox news leri comedy centralları 24 saat bahsediyolar terörden terör alarmlarından saatlerce mal gibi oturuyolar ...

Şu anki teknoloji ile aya gitmek mümkün değilken 70'li yılların teknolojisiyle aya gidilmiş olması öncelikle mümkün olmayan şey.. Şuanda hiçbir metal atmosferden geçip aya kadar ulaşabilecek dayanıklılığa sahip değildir.. Kaldıki Apollo gemisi gibi metal ve seramik kullanılarak yapılmş bir gemi kesinlikle ulaşamaz.. Ulaşsa dahin gün içersinde yaklaşık 150derece sıcaklık değişimi oluşan bir gezegende nasıl dayanabilirki..

wildone demiş ki:
Linkteki video çok güzel, birsürü açık yakalamışlar ve düşünüp mantıklı bir açıklama bulamıyorum. Gölgeler niye farklı yönde?; bayrak niye dalgalanıyor ? Haklısınız sanırım. Kandırıldık..

Buarada programın ismi komplo teorisi yani çok saygın bir haber programı olmayabilir. Vee birsonraki bölümünün özetinin olduğu son kısımda (tesadüf) benim bir önceki msjımda yazdığım komplo teorisinden bahsediyor. Bu doğru diyorsanız o da doğru olabilir haber kaynağı aynı.

Saygın bir haber programı olup olmadığını bilemicem ancak fox tvnin saygın bir kanal olduğunu biliyorum..

Ayrıca

Şeytanın Avukatı oldum. Ama sen beni yanlış anlamışsın. Aslında aynı fikirdeyiz ama bu sadece bizim fikrimiz.

Tane tane anlatayım.
Programın ismi, "Conspiracy Theory" ne demektir. Düşün bi..

Saygın Haber Kanalı Örneği:
Milliyet te çıkan haber. Haberi veriyor ama diyorki bu komplo teorisidir. İşte o vakit ben anlıyorum ki bu bir teoridir. Kesinliği kanıtlanmamış. Bilim çevrelerince kabul görmüyor. Olabilirde olmayabilirde.

http://www.milliyet.com.tr/2006/07/25/guncel/gun04.html

Komplo Teorisi Örneği: Hitlerin aslında yahudilerin adamı oldugu zengin yahudileri israile gonderip, fakirleri katlettiği öne sürülür.

Programın isminin komplo teorisi olduğunun farkındayım ki program ingilizce ve programı izleyip yorum yapabildiğime göre ismini biliyorumdur elbette :) Ancak benim dikkatimi çeken nokta çok saygın bir haber programıda olmayabilir demendi ve benim yorumum komplo teorisi olduğuna değil saygın kanal oldup olmadığınaydı artık mümkünse yanlış anlaşma olmasın :)

yahu zaten inerken çakılıp gebermedin hadi. geri nasıl havalanıcaksın?
zaten ayı geçtim kimse uzaya da çıkmadı bence.
türksat mürksat gönderdik ya biz şimdi güya. fransızlar "abi biz kablotvden verelim yayını adamlara, çakmaz onlar" demiştir.

(garsona seslenir) "bana bi teori, komplosu duble olsun"

haha.. aya gitmiştir ya amerikalılar. gitmemişlerse siparişle geliyo zaten yemeksepetinden =)

Aya gidilip gidilmediğini bilmiyorum. Bu tartışmalardan sonra kafam karışık. Ama gidilebilecek teknoloji var. Bunu biliyorum. Aya gitmek o kadarda zor birşey değil. Şimdiki savaş uçakları bile çıkabiliyor atmosferin dışına. Ama marsa gidecek teknoloji şimdi bile yok mesela. Ve bana göre marsa insan gönderilmesi uzun yıllar sonra bile mümkün olmayacak. Nedeni ise marsa gitmenin günümüz teknoloojisince çok uzun sürdüğü. Vemarsın yerçekiminin ayınkinden daha yüksek olması. O kadar uzun süre yerçekimsiz ortamda yolculuk yapan astronotlar yada kozmonotlar yada her ne boksalar, kasları kullanılmadığı için ortama alışıyorlar ve yerçekimli ortama girdiklerinde uzun süre kaslarını kullanamıyorlar. Marsa insanlı gidildiği taktirde ortam yerçekimli olması nedeniyle bu uzay adamları yere düşüp hareket edemiyecek ve mekikten çıkamayacaklar. ve orada ölüp kalacaklar açlıktan-susuzlukan. Aydan gelen mekiklerden çıkanların sedyede taşınmasının sebebide bu işte.

Bayrağın dalgalanıyormuş gibi görünmesinin sebebide şu oalbilir. Bayrak sopasının üstünde sopaya 90 derece dik başka bir sopa var bayrağın açık bir şekilde görülmesini sağlayan. Adam bayrağı salladığında ucunun sağa sola kıvrılmasının nedenide eylemsizlik prensibi. Adam bayrağı çektiğinde bayrak bezi aynı yerde kalmak istiyor ve böylece ucu kıvrılıyor.

Yok sadece o dalgalanma olayı değil güneş ışığı bir tane ama ayak izlerinde 3 gölge vardı fotoğraflarda (yani studyo yapımı:) ) onun disinda aşırı derin ayak izleri bir arayım bulursam fotoları yapıştırırım

Dediğim gibi onlar hakkında yorum yapamıyorum. yalnızca yapabildiklerime yorum yaptım. Bunlarda doğrumudur, yanlışmıdır ondanda emin değilim. Artık yalanmı doğrumu orasını bilemem.

abi vizyoyu izledim de

adamlar iyi yemiş bizi helal olsun , yeşilçam da bunu yapabilse şimdi bu ulke de çok farklı bir yerde olurdu...

tüm bu resimler gerçekte olabilir düzmece de. ama bence kessinlikle aya çıkıldı fakat 1960 larda çıkıldı mı? orasından emin değilim!

adamların dini ne
hristiyanlık..
dinlerindeki incil kaç kitap
4
matta markos luka yuhanna

bu adamların dini bu kadar düzmeceyken yaptıkları işlerin de düzmece olmaması için bir gerekçe var mı?

Geri