Youtube Kanalım

@DenizSayman | Deniz merhaba, Seni ve grubunu uzun zamandır takip etmekteyim, bir süredir ara versem de video hazırlamanın kolay bir şey olmadığını iyi bilirim. Hele seninki gibi özgün aranje ve klip isteyen videoların. Bir süredir bu iş üzerine yoğunlaştığın ve bunun insanların ilgisinde de olumlu etki yarattığı belli oluyor. Takdir ediyorum vallahi ellerine sağlık. Devamı gelecek gibi, gelsin de :) Ülkemizde bu tarz -özellikle de 'Happy' çalışman gibi interaktivite ve özgün aranje gerektiren- çalışmalar yapan gitarcı arkadaşlar/abiler/dostlar son derece az. Ben de çalışmalara tekrar başladım yoğun olarak. Umuyorum ki bir gün birlikte de bir video projesi yaparız :) Adana-Hatay taraflarına yolun/yolunuz düşerse mutlaka beklerim, fırsatım olursa da bir konserde dinlemek isterim. Tekrardan ellerine sağlık, iyi çalışmalar! \m/

Çok teşekkürler :)

Yeni video için çalışmalar sürerken,
Grubum Sırmalı'nın Ankara Hayal Kahvesi konserinden bir video koymak istedim.
19 Aralık Cuma günü de If Performance Hall'da yeni klibimiz Seni Beklemez Zaman'ın lansmanını yapacağız, Ankara'da olan arkadaşları beklerim.

Selamlar,

Yeni video için vokalleri aldık. Hatta brassları bile aldık :)

10873394_10152510278491821_3760674192651891112_o.jpg

1-1.5 haftalık bir işi kaldı o da yoğunluk Sırmalı konseri/yeni klibi sebebiyle biraz uzadı tabi.

Sırmalı'nın Ankaragücü, izlesene.com, 19 Mayıs Stadyumu, IF Performance Hall, Kanal B desteği ile çekilen yeni klibinin tanıtım filmini aşağıda izleseneden izleyebilirsiniz. Klibi ilk defa 19 Aralık Cuma günü Ankara If Performance Hall konserimizde yayınlayacağız, Ankara'daki arkadaşları beklerim.

Selamlar,

Yeni video için vokalleri aldık. Hatta brassları bile aldık :)

10873394_10152510278491821_3760674192651891112_o.jpg

1-1.5 haftalık bir işi kaldı o da yoğunluk Sırmalı konseri/yeni klibi sebebiyle biraz uzadı tabi.

Sırmalı'nın Ankaragücü, izlesene.com, 19 Mayıs Stadyumu, IF Performance Hall, Kanal B desteği ile çekilen yeni klibinin tanıtım filmini aşağıda izleseneden izleyebilirsiniz. Klibi ilk defa 19 Aralık Cuma günü Ankara If Performance Hall konserimizde yayınlayacağız, Ankara'daki arkadaşları beklerim.

Eline zağlık Deniz, bekliyoruz :) Kolay gelsin...

Best Hit Songs Of 2014 Covered In Rock Medley

Yeni yılı yeni bir Rock Cover/Medley videosu ile açıyoruz.
2014 yılının en çok dinlenen Pop Hitlerini Rock tarzında coverlayarak birleştirdik.

Şarkı Listesi

#1 Imagine Dragons - Radioactive
#2 Katy Perry - Dark Horse
#3 Eminem - The Monster ft. Rihanna
#4 Sia - Chandelier
#5 OneRepublic - Counting Stars
#6 Avicii - Addicted To You
#7 Daft Punk - Instant Crush ft. Julian Casablancas
#8 Jessie J., Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang
#9 Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars

Müzisyenler

Deniz - Gitar / Düzenleme
Izgi Gültekin - Vokal
Sinan Güngörer - Bas Gitar // Kayıt
Cemal Ali Bağlan - Bas Gitar // Video
Volkan İldinç - Saksafon
Aytaç Aydoğdu - Trompet
Semih Örnek - Davul ( Karbonat Erol )

Audio

Bijen Rahimi- Mix / Mastering
Sinan Güngörer - Audio Edit

Video
Nazmi Özdil Arts

Selamlar,
Bu haftadan itibaren her hafta video yükleyeceğiz. Türkçe şarkılar da kaydettik hazırda.

Maroon - 5 Sugar (Metal Cover)

Maroon 5'in yeni video klibi 4-5 gün önce yayınlandı, bizim versiyonumuz da youtube daki ilk metal versiyonu olmuş oldu. Şarkının orjinal klibi de daha pek yayınlanmaya başlamadı/radyolarda dönmüyor, yavaş yavaş gelecektir. Daha değişik bir video yaptık bu sefer, umarım keyifle izlersiniz.

Mix/Mastering/Davul Edit: Sinan Güngörer

Nerede aforoz, infaz ve linç timlerimiz, paralelcilerimiz?! Hani haset fesatlarımız? Uyuyorlar mı? BU adamın Jacksonu neyin var benim niye yok? Niye gevurlar bağa vokal yapmıyürler? Hayır eksiğimi bırakın, bu adamdan rahat 30 kilo fazlam vardır a dostlar, hasedimden tek başıma öldürtmeyin beni :(

Sevgiler saygılar Deniz :)

Hakan
Ekibi topladım ama gelmediler :D

Sevgili arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi Izgi ile haftalık Hard Rock / Metal cover videoları yüklüyoruz. Bu proje çok fazla zaman ve emek istiyor tabii ki. Güzel bir iş çıkması için çok çalışıyoruz ve yapacağınız her destek bizim daha da güzel işler ortaya çıkartmamızı sağlayacak.

Aşağıdaki linkten, her yüklediğimiz video başına 1$ dan başlayan, seçeceğiniz şekilde bizim müziğimize ve yapacağımız yeni işlere destek olabilirsiniz. Tabii ki bu destek karşılığında ödüller de var. Bu ödüller, bundan sonra yükleyeceğimiz videoların mp3lerine erişmekten başlıyor.

Tüm destek için şimdiden teşekkürler.

Support Deniz creating Music Videos

Selamlar,

Bu haftanın şarkısı Anastacia - I'm Outta Love (Metal Cover).
Yayınlandığı zaman çok sevdiğim bir şarkıydı, Izgi'de bunu uzun yıllardır canlı programlarında söylüyor, youtube kanalı içinde yeniden yorumlamak istedik. Iyi dinlemeler :)

Selamlar,

Salı günü, yine önümüzdeki haftanın videosu için kostümlü bir pro-shot alacağız.

Bu haftanın parçası Frozen'ın ikinci filmi Frozen Fever'ı kutlama amacıyla, Let It Go. Aslında ilk filmi daha 2 hafta önce izledik, baya hoşumuza gitti 1.5 sene gecikmeli olarak bir cover da biz yapmak istedik

Aranje/Gitar/Keyboard/Orkestrasyon/Mix/Mastering : Deniz
Vokal : Izgi Gültekin
Bas Gitar : Cemal Ali Bağlan

Geri