Ses Kartı Tavsiyesi

Evet kalp kırmaya gerek yok,
Özetle:
200lira param var demedim. vermeyi uygun gördüğüm rakam bu çünkü 600-1000tl lik kart alırsam israf olacak.
olur da ilerleme gösterirsem üst modellere geçerim, verdiğim 150-200tl büyük bir sorun olmaz.
demişsin sevgili vynym. Çok da haklısın !!!
Israrla bahsettiğin bütçeleri birileri önce TC ELECTRONIC RME den daha mı iyi daha mı kötü konusuna götürdü...
Ardından APOGEE VS RME ye geldi konu...
Ben de sana İÇİN RAHAT OLSUN RME ve alacağın M- Audıo arasındaki AD-DA kalite farkı, evinde yapmak istediğin MÜZİĞİN ÖNÜNE GEÇECEK BİR FARK DEĞİL DEDİM
ÜSTELİK PİYASAYA ÇIKMIŞ KOMPLE BİR ALBÜMLE (KENDİ PROJEMİZ) ÖRNEK VERDİM... LAF SALATASI DEĞİL İŞLE CEVAP VERMEYİ TERCİH ETTİM SANA DOSTUM ;)
Bu da yetmedi SEN DE DUY VE İÇİN RAHAT ETSİN DİYE RME ve M-AUDIO ile kayıt aldım senin için ve merak edenler için... Yukarıya astım dosyaları...
Aradaki fark bence hiç de evde müzik yapmayı engelleyecek bir fark değil... Hele ki vsti ve vst (''ITB'') çalışıyorsan...
İleride para ayırmak istersen evet RME şahane karttır, ister kayıt al ister harici efekt kullan muhteşem çeviricilere ve preamfilere sahiptir. Ya da Apogee, ya da lynx seç beğen al..
Ama sen demişsin ki ayırmak istediğim bütçe budur, e güzel müzikler dostum. Al bitane ucuz kart beğenmezsen aldığın fiyata satarsın :)

Ne ata sporuna genellemesi? Türkiye'den insanların konuştuğu internet ortamlarına bir gidin bakın. Hep aynı şey. Bunun da bilimsel çalışmalarla paralel giden bir yanı var. İsteyen araştırır, anahtar kelime "interpersonal trust."

Geri