Aylin Aslım

ses yok,
müzik yok,
vıyak vıyak sızlanıyor sadece...
zavallılıktan da, nasılsa başka birşeyim hakkında konuşmaz insanlar diye her çaresiz kadının yapacağı şeyi yapıp, poposunu göğüslerini açıyor...
en fazla bi prodüktörle (bu sefer başka bir tanesiyle) daha birlikte olup bir albüm daha yapabilir sonrada intihar eder... heheh :)

aylin hakkında
yeni albüm ekim ayına yetiştirilmeye çalışılıyor.süt adlı grubuyla şimdiye kadarkinden daha sert bi sound çıkacak ortaya.duvara karşı filminde soundtrack olarak aylinin bi şarkısı kullanılmıştı.ayrıca filmde süper bi sahneye fon olmuştu :)
bi çoğunuz bunları biliodur ama ben genede söliyim dedim ;)

Kimdi Giden Kimdi Kalan yorumlanmamış... Yeniden yaratılmış. Sözler aynı ama müziğin Selim Atakan bestesiyle bir nota bile alakası yok.
Ve bu hali de gayet güzel. Ama yorum değil de yeniden yaratım desek daha kıyak olur ;)

artık gel nerdeysen..artık gel nerdeysen..
bu uğursuz yağmur dursun..

klibini de parçayıda beğeniyorum..bu sabah kahvaltı ederken dream tv.de o vardı..iyi geldi:)

duyduğum kadarıyla öğrenci imiş hatuncuk ve okul parası için müzik yapıyomuş falan..bana geyik gibi geldi..

aslı varmı?bilen?

valla ne için müzik yapıyor bilemiyorum, ama iyi müzik yapıyor. çok fazla sevemeyeceğim bir tarz olmasına karşı 4 gün 4 gece'yi bende çok severim. albümünü geçenlerde arkadaştan temin ettim. yıldızlar var diye de baya güzel bir parça var...

bayılıyorum bu hatuna... bi dergide röpörtajını okumuştum, sonra birden sevmeye başladım.. önceleri gıcık olurdum niyeyse... ama harbi harbi ii...

eveeet bende duymuştum... hatta anadolu lisesi mezunu... bi de ya karıştırıyorum yada doğru almanyadan göç etmişler tekrar...

Bi tek Dream TV'den seyredilebilip de başka bi yerden görülemiyen herşeye lanet olsun!
Ya adam gibi heryerde çıksın şu kanal, ya da ona buna laf atılmasın bunlar da beş para etmezler ama piyasayı götürdüler diye!

snowflake demiş ki:
Queen_of_Metal demiş ki:
duyduğum kadarıyla öğrenci imiş hatuncuk ve okul parası için müzik yapıyomuş falan..bana geyik gibi geldi..

aslı varmı?bilen?

okulu: boğaziçi üniversitesi-ingilizce öğretmenliği .
ama mezun olup olmadığını bilmiyorum.

eyvallah da yani müzik için müzik yapmıyor mu?sırf okul parası için mi?
oysa bana özgün geliyor..piyasan uzak bi hatun.. :roll:

çok kaliteli bi müziği var, yeni albümünü bekliyorum valla. eski albümünü de yaklaşık 1-2 ay önce edindim zaten. onu da baya bi dinledim. bana kalırsa tek sorun, parçaların hepsi birbirine çok yakın...

Mavi elbiseli marjinal kız ;) o var ya..Uzun zaman oldu onu dinlemeyeli albümü tozlandı artık..Şimdi dinlicem içeri gidince :cry: Severdim onu hatırlıyorum...Yeni albümü falan çıktımı yaaa önceki sayfaları okumadım..Çıktıysa alıyım gidip :p

Geri