Aylin Aslım

aylin aslım gerçekten türk rock'ına damgasını vuran birisi özellikle dalgalar şarkısının yuxexes programında canlı performans kısmında söylediği zaman ağzım açık izlemiştim :)

aylin aslım tapılası kadın gel git albümünü hallen daha dinlemekten sıkılmadım açıkcası 4 gün 4 gece klibi aylin aslım ın en güzel klipleri arasında bence buarada yüxexes'teki performansını 2 kez izledim süperdi tek kelimeyle ...

aslında kayıt işinin kitabına göre olan olayı şudur;

arşivleme amacıyla tv'den izlediğin bir şeyi kişisel olarak kaydedebilirsiniz ama görüntüsünü çektiğiniz materyalde ses ve görüntünün hak sahibi olduğu biri ya da birileri varsa bunu paylaşıma (ücretli ya da ücretsiz) izinsiz sunamazsınız

yani hesapta bu böyledir... ama buradaki paylaşım arzusunun (yüxexes'teki görüntüleri kastediyorum) aylin'i veya bir başka kimseyi üzeceğini sanmıyorum...

sonuç olarak aylin ve tayfası da bu sayfayı okuyor hatta buraya ayça üye.... onlardan da bir olur gelse neden olmasın

aylin aslımada o yakışır zaten maddi kaygı duymadan yapılan bi organizaosyonda çıkmak sadece müzik için cidden çok ii bi kadın vokal albümlerini çok severek dinliorum ve daha biçok ii şey yapıcaana inanıorum

hakikikertenkele demiş ki:
aslında kayıt işinin kitabına göre olan olayı şudur;

arşivleme amacıyla tv'den izlediğin bir şeyi kişisel olarak kaydedebilirsiniz ama görüntüsünü çektiğiniz materyalde ses ve görüntünün hak sahibi olduğu biri ya da birileri varsa bunu paylaşıma (ücretli ya da ücretsiz) izinsiz sunamazsınız

yani hesapta bu böyledir... ama buradaki paylaşım arzusunun (yüxexes'teki görüntüleri kastediyorum) aylin'i veya bir başka kimseyi üzeceğini sanmıyorum...

sonuç olarak aylin ve tayfası da bu sayfayı okuyor hatta buraya ayça üye.... onlardan da bir olur gelse neden olmasın

Dalgalar Aylin Aslım'ın en sevdiğim parçalarından biri. Bu versiyonu da şarkıya ayrı bi güzellik katmış. Benim amacım da sadece bu performansı kişisel arşivime eklemek. olursa bir dinleyici olarak mutlu olurum :))

saygılar.

umarım zeytinli'ye geldiklerinde bi-kac cover calarlar. ne mi olabilir ?
doro-all we are ?
arch enemy-dead eyes see n.. *yok lan bu olmadı*
pentagram - fly forever *hmmm*

evet ben ozel mesaj atıcam onlara playlisti,onları calcaklar.

Geri