Aylin Aslım

ras17 demiş ki:
evet arkadaşlar ayça'dan izni kopardık buyrun Yüxexes Performanslar

AYLİN ASLIM VE TAYFASI - SENİN GİBİ(yüxexes canlı performans)

AYLİN ASLIM VE TAYFASI - DALGALAR (yüxexes canlı performans)

AYLİN ASLIM VE TAYFASI - AHH (yüxexes canlı performans)

buyrun hayrını görün arkadaşlar herkesi bizim topiğe de bekleriz grubumuza destek verirseniz bizi sevindirirsiniz :)

Sana upload için, Ayça Ve Güven Erkin Erkal'a izin için teşekkürler...

Hastasıyım hastasıyım....15 temmuzda Yer Barış Gök Manço Rock Festte çıkıcakmış...En önde olup deli gibi haykırcam :)

albümü almıştım ama 2. klibi görene kadar doğrudüzgün dinlememiştim çok güzel bi albümmüş meğersem özellikle 2. klip şarkısı ve ayben le yaptıkları şarkı çok güzel bide güldünya!bu arada sahneside çok iyi

çok güzel sesi çok güzel şarkıları var kızın ya bayılıyorumm bna en güzel gelen se gülyabani yi çok sewdim

Aylin Aslım Barışarock'ta sahne alacak...

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

barisarock.gif

ha yani sadece bunu yazmak içinmi yazmış oluyorsunuz yaa arkadaşlar biraz daha yorum yapın birşeyler söyleyin birşeyler yapın lütfen bu kadar basit yazıp geçmeyin, kısacası sadece forum yazmak için yazmayın eğer saçlarına laf atacaksan neden sevmediğinide yaz lütfen...

SAygılar...

Aylin Aslım ve Tayfası bugüne kadarkinden çok daha farklı ve özel süprizleri ile YER BARIŞ GÖK MANÇO ROCK FESTTE 1 SAAT BOYUNCA canlı perofrmansı ile aramızda olucak...

Hayranlarınada güzel süprizler hazırlanacak...

15 Temmuzda olan konser değilmi o abicim çok istiyorum o konsere gelmeyi ancak WASP tan sonra maddi duruma bağlı hem aylim aslım'ın bassistine olan sözümüde tutmuş olurum ancak dediğim gibi maddi duruma bağlı herkesin gitmesini tavsiye ederim çıkacak gruplara değer ve barış manço nun müzik hayatı için cok cüzzi bir ücret hemen hemen herkes verebilir 17 - 18 ytl gibi bir rakam.....

Sevgiler...

Aylin'i çok seviyorum yaa!! Sesi, duruşu.. kısaca herşeyi.. Hiç canlı seyretme fırsatım olmadı ama Barışarock'ta izlicem.. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

dennischambers demiş ki:
15 Temmuzda olan konser değilmi o abicim çok istiyorum o konsere gelmeyi ancak WASP tan sonra maddi duruma bağlı hem aylim aslım'ın bassistine olan sözümüde tutmuş olurum ancak dediğim gibi maddi duruma bağlı herkesin gitmesini tavsiye ederim çıkacak gruplara değer ve barış manço nun müzik hayatı için cok cüzzi bir ücret hemen hemen herkes verebilir 17 - 18 ytl gibi bir rakam.....

Sevgiler...

26- 27 ağustosta barışarock'ta ücretsiz izlemek varkene neden o kadar ödeyeyim kine :twisted: ;)

dennsy demiş ki:
dennischambers demiş ki:

Sevgiler...

26- 27 ağustosta barışarock'ta ücretsiz izlemek varkene neden o kadar ödeyeyim kine :twisted: ;)

söyle diyeyim Oncelikle Barış Manço'ya saygı ve vefa için sonra Aylin Aslım o konserde normallerine göre daha farklı ve süprizlerle olucak.
Sıradan birkonserden daha farklı....

20 grup sahne alacak.

haklısın ancak wasp iptal oldu onun için gelecektim sevindirici bir haber olarak görüyorum dükkanın tadilata girecek olmasını eğer o tarihe kadar tadilata sokabilirsem gelecem kacırmıyacam ancak girmezse yandık işte neyse bedava konser izleyicileri gelmesin zaten boşver biz bize yeteriz....,

Saygılar...

Kesinlikle abi AYLİNİ yer barış gök manço rock festivalinde izlemeyi tercih ederim.

Hem çok özel hemdeogün bir çok grup ve sanatçıda sahne alacak.Millet toplanıp bu konserde aylinciler olarak birlikte gidelim.ve uçalım.

Geri