BaşkaŞeyler(Alternative Rock)-Bolu

yaz okulna geldigim gibi aksam sizin konsere geldim. emre ilebardak kırdık bira doktuk. geldigim gibi birde kurtlarımı doktum arayı sogutmadan bir konser daha istiyoruz okul acıldıgında duyurulur.

baska seyler olarak nokia supersound da basarılar!!!!!

hadi gosterin kendinizi artık

yaaa bi türlü canlı performansınızı dinleyemedim yaaa.Ama bi gün elbette dinnerim.Can bora ve diğer elemanlara başarılarr =))

nokiaya ya verdiğimiz şarkı büyük ihtimal ramazandan sonra iyice yayılmış olur bizde ozaman şehir içi ve dışı konserlere başliicaz desteğiniz için saolun

BAŞKAŞEYLER ilk 100 e girdi destekleriniz için çok tesekkür şuan ki hedef ilk 40 a girmek destekleri beklioz :D :D :D

BAŞKAŞEYLER !!!!!!!!!!!

ilk 100e kalmanıza gerçekten çok sevindim. ilk 100 e girmeyi hakeden gruplardan birisiniz zaten. çok başarılı gruplar elenmiş onlar için çok üzüldüm. ilk 100e kalanların yarısı işe yaramaz yarısıda çok iyi oy kullanırken çok zorlandım 100 şarkıyı da dinledim bi kaç grupta çok zorlandım en sonunda seçtim tabi birini. bazıları şarkıyı dinlemeden oy kullanıyormuş benim vicdanım rahat gerçekten hakedenin kazanmasını istiyorum. umarım ilk 40 a da kalırsınız. umarım hakeden kazanır. başarılar

detegin için çok tesekkür :D :D umarım ilk 40 a gireriz

bu arada dedigin çok doru oy werirken herkes tanıdıklarına oy werip digerlerini kafadan sallıo bu pek ii bi sonuç ortaya çıkarmıo ama düşünsene 700 parça wardı bunların hepsini de dinnemek biraz zor insan hak wermedende yapamıo :LOL:
nese umarım hak eden ( BAŞKAŞEYLER ) kazanır :D :D :D

ya gitarist_25 gerçekten haklı.aslında bu oy sistemi adil deil.çoğunluğun yaptığı gibi bende oy werirken sewdiğim 2 3 grubu listeme koydum geri kalanları salladım.çünkü bütün şarkıları dinleyecek kadar wakti olan insan çok azdır.ama şunu da belirtiyim yine de biçok şarkıyı dinledim we bence içlerinden en beğendiğim sizdiniz.başarılarınızın dewamını diliyorum.umarım ilk 40 a da girersiniz.....

GiTaRiST_25 demiş ki:
detegin için çok tesekkür :D :D umarım ilk 40 a gireriz

bu arada dedigin çok doru oy werirken herkes tanıdıklarına oy werip digerlerini kafadan sallıo bu pek ii bi sonuç ortaya çıkarmıo ama düşünsene 700 parça wardı bunların hepsini de dinnemek biraz zor insan hak wermedende yapamıo :LOL:
nese umarım hak eden ( BAŞKAŞEYLER ) kazanır :D :D :D

tabi canım zaten 700 şarkıyı dinlemedim ben. benim favori 10 tane grubum vardı zaten ve doğruyu söylemek gerekirse ilk 100de listemde yoktunuz çünkü dinlememiştim. ben ilk 40 için konuşuyorum nerdeyse herkesin listesi hazır onlar için yani. ama ne iyi etmişim şarkıları dinleyerek sizin gibi başarılı bir grubu keşfetmiş oldum. allahtan ilk 100 e kalmışsınız yoksa varlığınızdan habersiz olacaktımm

ilgin we destegin için çok tesekkür ederim kendim we arkadaşlarım adına ;)

bu sefer daa az parça war umarım dedigin gibi ii olan parçalar bu sefer elenmez we güzel bi yarışma olur
işin açıkçası bende bütün parçaları dinnememiştim :) :)

Geri