Bc Rich Beast vs Jackson Kelly KE 3

arkadaşlar bc rich beast ve jackson kelly arasında kararsız kaldım ses ve klavye konusunda jackson daha ağır basıyor ama sizlerinde yorumlarını merak ediyorum sizce bu iki gitardan hangisini seçmek daha mantıklı gerek ağacı gerek şekli gerek manyetikleri gerekse klavyesini göz önünde bulundurarak söylerseniz daha açık olur benim için şimdiden düşünceleriniz için teşekkür ediyorum hepinize ...

yeni nesil bi kelly ke3 ü hiç bi bc rich e değismem.manyetikler seymour duncan,klavye her zamanki gibi rahat.kopru gelistirildi falan.bence ke3.ki ben bc.rich i cok seven biri olarak konusuyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bende jackson a yöneliorm güzel gitar manyetikleri fln ama şöylede bir durum var bc rich te jackson kadar sağlam bir marka acaba aldıktan sonra keşke dermiyim tek sorunum o

emin ol yani jacksonda pişman olucağın bi teknik ozellik olmaz.ama sekil bakımından keske demek senin vicdanına bakar.yani bi gün nette bc rich in resmini gorursunde falan.ama ritim gitar calıyomusun bide cok uygun sana kelly hem sekil hemde yeterlilik acısından.o aletle en sağlamından metalde yapılır en sağlamında blues da.ama bc rich in aynı sozu verebiliceğini sanmıyorum...

Demessin ke3'u al...

Platinium beast calmadım hiç, ama platinium pro bir Warlock denemiştim, kesinlikl Ke3'le boy ölçüşemez.. Onun gibiyse eger o beastte kellyi tercih et derim

masterofpuppetsasd demiş ki:
yeni nesil bi kelly ke3 ü hiç bi bc rich e değismem.manyetikler seymour duncan,klavye her zamanki gibi rahat.kopru gelistirildi falan.bence ke3.ki ben bc.rich i cok seven biri olarak konusuyorum.
köprü geliştirme olayı tüm 2006 yeni serilerde mi? evet ise nasıl bir geliştirme vs söz konusu, bilgi verirsen sevinirim

BC Ricch Best süper gitarmış gerçekten harika jınjın tonu veriyor,bir arkadaşım denemiş o söyledi. Ama ben de Jaksonlardan sert köşeli tonlar beklentisindeyken bazı garipliklerle karşılaşmıştım. Emg manyetiklerim uyuşmamıştı galiba.

kopru gelistirme olarak artık işcilik daha sağlam.yani daha iyi yapılıyolar.akord kacırma gibi problemler hiç bi şekilde yok.ayar falan kacırmıyolar.eskiye gore cok daha iyiler.eskiden pro serisindeki floydlar chrome renkti.artık hepsi siyah oldu bilmem farkettinizmi

masterofpuppetsasd demiş ki:
kopru gelistirme olarak artık işcilik daha sağlam.yani daha iyi yapılıyolar.akord kacırma gibi problemler hiç bi şekilde yok.ayar falan kacırmıyolar.eskiye gore cok daha iyiler.eskiden pro serisindeki floydlar chrome renkti.artık hepsi siyah oldu bilmem farkettinizmi
evet okudum onu az önce, köprünün malzemesinde önceden kullanılan dandik metal herneyse onun yerine artık çelik kullanılıyormuş... süper gerçekten sabırsızlıktan ne yapacağım bilmiyorum artık :D

NJ harici bcrich alma.. yeni neck thru NJ ler güzel gözüküyor ama burda bulman o gitarı oldukça zor, denemedende gitar almak pek tavsiye olunmaz o sebepten eğer kelly i biliyorsan onu al, en kısa yol bildiğin yoldur..

warlock denedim klavye rahat ama manyetikler beni pek tatmin etmedi jackson kelly denemişliğim var onu alıcam büyük bir ihtimal ama ne yalan söyliyim beast teki şekil hiç bi gitar da yok ama şekil için gitar alacaksak vay halimize :)

yakın arkadaşımda (bauglir) ke3 ün eski nesil versyonu var (2006 olmayan işte; duncan design manyetik falan), gitarı çok çaldım gerçekten baya hoş bir alet. duncan design manyetikler idare ediyor, 2006 model alacaksan o zaten sorun değil, klavyesi falan bildiğin pro jackson işte; çok rahat, hızlı.. tek dezavantajı şeklinden dolayı biraz ağır olması sanırım ama ona da çabucak alışırsın ;)

Geri