Virüs (Rock) - izmir

Selamlar beyler

iyi iş çıkartmışsınız... yarışmaya katılan biri olarak biz kazanmayacaksak siz kazanın derim... (ne?!? daha iyi olduğumu filan iddia ettiğimden değil... herkes kendi çıkarını düşünür değil mi??? :)) )

yanlız şöyle bişey var ki...
şarkınız defalarca dinlediğim iki üç şarkı içinde... sadece sizinkilerin sözlerine bakmamıştım... (ta ki arkadaşın buraya yazdığını okuyana kadar) bakalım kaç seferde anlayacağım diye...(cidden) "pervaneler
güneşe ben sana" kısmını anlayana kadar çıkarttığım yüzlerce manayı yazsam gülmekten ölürsünüz geri kalanını zaten hiç anlamıyordum... başında anlamı olmayan bişeyler söylediğinizi düşünüyordum... ve "dokunduğum son ten parlak yüzünü dön bana" dediğinizden o kadar emindim ki... :)

bi de 2:46 da arkadan giren piyano mu diyim neyse artık şarkının sonuna kadar uzayıp gitmeseymiş daha güzel olacakmış... sanki bi düğmeyi açık unutmuşsunuz gibi olmuş...

onun haricinde benim kulağıma kötü gelen rahatsız edici bişey yok...

ha derseniz ki lan hıyar sen daha iyisini mi yaptın... belki hayır ama sizin başlığınıza girip kendimi eleştirmem saçma olur diye düşündüm... :)

herşeye rağmen favorim sizsiniz... 3 aylık bi grup için çok iyi... hatta genel olarak çok iyi... vokaller anlaşılmasa da çok başarılı...

haklı bi eleme olursa sizin kazanmanız gerektiğini düşünmekteyim...(şahsi fikrimdir) ama haksız olup bizim kazanmamızı tercih ederim açıkçası... araba lan bu boru mu :))))

başarılar dilerim kardeşler... ve devamını tabiki...

Arkadaşlar ben de çalışmanızı gerçekten beğendim. İlk turu da geçmişsiniz umarım en azından ilk 10 a kalırsınız ki adil olmayan bu ortamda gerçekten hak ettiğinizi düşünüyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim...

Ozan_eklips demiş ki:
Arkadaşlar ben de çalışmanızı gerçekten beğendim. İlk turu da geçmişsiniz umarım en azından ilk 10 a kalırsınız ki adil olmayan bu ortamda gerçekten hak ettiğinizi düşünüyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim ...

Kesinlikle katılıyorum.
Ben de -tahminim- sizin kadar olmasa da büyük bir heyecanla bekliyordum sonuçları, öğrendiğim zaman acayip sevindim.
Tebrik ederim :)

İnanın bende ilk 100 e girmiş olmamıza çok şaşırdım, hiç böyle bir sonuç beklemiyordum.Çok umutsuz ve öfkeliydim.Hakettiğimizi düşünüp bize oy veren arkadaşlara çok teşekkürler.Artık 100 grup kaldı geriye yarışmanın bundan sonraki bölümünün biraz daha adil olacağını düşünüyorum.Kodun elenmesine ayrıca çok üzüldüm :evil:

dün net bozuldu,aklıma ilk gelen şey sonuçları öğrenememekti :(
neyse geç de olsa öörendim ve çok sevindim...çok adilane olmayarak virüs dışındaki 9 grubumu dinlememiştim bile :LOL: bi daakine umarım dinliycem ;)

arkadaşlar arda'nın söylediği gibi nokia başlığında bizimle ilgili bir polemik oluşmuş.....Nokiada adımızın başına 0 koyup liste başı görünmemizi sahtekarlık olarak değerlendiren arkadaşlarımız var.......yanlışta olsa herkesin görüşüne saygı duyarız!!!sonuçta forum ortamı bu insanlar dilediklerini söyleyebilirler bazen sınırlarını aşsalar bile....ama bunu biz normal karşıladık her yerde bu tür ortamı kızıştıracak potansiyele sahip insanların bulunması garipsenecek bir durum olmadığı için...bunları burda söyleme gereği duydum çünkü yapmamız gereken bir açıklamayı oldukça geciktirmemizden kaynaklanan sorunlar olduğunu düşünüyorum bu tür polemiklerin.......

****VİRÜS grubu olarak nokia'ya katılırken oylamanın adil olmayacağının farkındaydık.Çok yeni bir grup olduğumuz ve ilk bestemize çok güvendiğimiz için insanlardan alabileceğimiz iyi yada kötü yorumların bizim bundan sonraki yapacağımız çalışmalarda etkili olabileceğini düşündük...bu yüzden nokia bizim bu parçayı tanıtabilmemiz adına iyi bir fırsattı zaten başka bir amacımızda yoktu yarışmaya katılırken....şu açıdan başka bir amacımız yoktu; halk oylamasında ya geçmişi olan bir grup olduğun için insanların dikkatini çekersin ya gerçekten dinleyici olan insanlar tarafından gönderdiğin beste iyiyse ilgi görürsün ya da ne kadar çok eşin dostun varsa o kadar çok oy alırsın ve aldığın oylar kadar ilerleyebilirsin...biz adı dilden dile dolaşan bir grup değiliz şuan için!!bizim kimseye bir diretmemizde olmadı oy istemek adına!!!oyüzden ilk elemelerde eleneceğimiz ihtimalini yüksek tuttuk kendi aramızda!!parçamızı göndermeden önce alfabetik sıralama olacağını bildiğimiz için grup isminin başına bir sembol yada rakam koyarsak liste başında oluruz ve insanların dikkatini bu şekilde çekeriz diye düşündük...bunda kesinlikle bir art niyet yoktur sizinde anlayacağınız gibi...yani bu yaptığımız davranışın diğer grupları aptal yerine koymakla alakası yoktur!!!umarım mesaj yerine ulaşmıştır yeni bir grup olarak insanlar içinde kötü bir izlenim yaratmak istemediğimiz için buraya böyle bir mesaj yazma gereği duydum!!! şimdiden anlayışınız için teşekkürler!!!*********

Saygılar!!!!!!!!

VİRÜS-BAS GİTAR

boşverin siz burdaki pek çok insanı! zaten turkrockın cılkı çıkmış! nerde gereksiz adam var burda toplanmış, eskisi gibi deil artık burası. insanlar ezik karakterlerini burda onu bunu aşağılayarak aşmaya çalışıyorlar, daha kendini kişiliğini bulamamış bir sürü insan var burda.
isminizi en kolay şekilde çok insana duyurabilceğizin bir platform burası ama bu çok insan içerisindeki gerekli adamakıllı insan oranı çok düşük. boşverin, kafanızı taktığınıza değmez!..

bad_luck NSS'da grubun başına 0 konmasını eleştiren bir kişiye demiş ki:
buna üçkağıtçılık yakıştırması biraz garip geldi bana ya da şöyle diyeyim bunun kötü birşey olduğunu neye göre düşündün onuda anlamadım....biz o sıfıları insnlar listeyi dinlerken V harfi sonda olduğu için bize gelene kadar çoktan oy verip sayfayı kapatır diye koyduk...sonuçta herkes yaptığı parçanın dinlenmesini ister ki parçasına güveniyorsa bunu dinletebilmek için elinden geleni yapar...bizim amacımızda buydu ve işe yaradığınıda düşünüyorum...ama sen bunu ahlaki değerlerle bağdaştırmışsın nasıl başardıysan...ne yani sen şimdi dinleyicilerin aptal olduğunumu söylemek istiyorsun?? başında 0ı gören her dinleyici "aaaa bunun başında 0 var mutlaka oy vermeliyim" gibisinden birşey düşündü ozaman senin mantığına göre....böyle şeylerle bi yere varamazsın ben polemik olsun diye birşeyler yazmadım bundan önceki mesajımda kaldıki buraya istedğimide yazabilirim haddimi aşmadığım sürece!!!şununda altını çizdim önceki mesajımlarımda ama sen bunları ne şekilde okudun yada ne şekilde anladın bilemiyorum, dedimki bende oylamanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum herkes gibi ama bu aşamada oylama hakkında yapılan gereksiz polemiklerin yersiz olduğunu düşünüyorum...

VİRÜS-BAS GİTAR

bu konuya ben de takıldım biraz. tamam iyi açıklamışsın "şarkıya güveniyoruz, diğer gruplardan sıra gelmez" falan filan diye de hakkaten başa 0 konması çok da iyi olmamış.
yani adı "z" ile başlayan bir grup da bunu yapabilirdi ama yapmadığından elendi belki de.
ha şimdi zaten "başına 0 koyma diye bi kural yok". ama koymasaydınız daha iyi olurdu, etik olmamış.
bu konuda 0 olayını akıl eden ve kabul eden herkesi kınadığımı ve sırf bu yüzden oy vermediğimi belirteyim.
'başında 0ı gören her dinleyici "aaaa bunun başında 0 var mutlaka oy vermeliyim"' demedi tabi ki ama sırf bu yüzden dinledi. ve diğer grupları es geçti belki de.

son olarak başınıza gelmemesini istediğiniz bir durumu siz başka bir gruba yapmış olabilirsiniz, keşke olmasaydı.

iyi de arkadaşım o zaman a harfiyle başlayan grup ismi koymak da etik değil,onu da ele,b harfiyle de koymak etik değil,onu da ele... alfabetik sıralama olmasaymış madem... kime ne grubun adının başına ne koyduundan...ben belki sondan başlıyorum dinlemeye,o zaman yaptıkları etik olucak mı senin açından...

-pisces- demiş ki:
iyi de arkadaşım o zaman a harfiyle başlayan grup ismi koymak da etik değil,onu da ele,b harfiyle de koymak etik değil,onu da ele... alfabetik sıralama olmasaymış madem... kime ne grubun adının başına ne koyduundan...ben belki sondan başlıyorum dinlemeye,o zaman yaptıkları etik olucak mı senin açından...
buna göre,"aa gün gelir de bi yarışmaya katılırsak (ki bu yarışmada gruplar da kesin alfabetik sıraya göre sıralanırlar!)ön sırada olmak için kesinlikle a ile başlayan bir isim bulmayız" gibi bir düşünceyle hareket etmeleri gerekiyor grupların. :) sonradan konan "0" ın,grup isimlerinin başharfleriyle karşılaştırılması biraz garip olmuş.

bu 0 koyma olayına gelince,bence de yapılmasa daha iyi olurmuş.ben grubu daha önceden bilmeseydim ve ilk kez yarışmayla tanısaydım baya antipatik gelirdi sanırım.ama sırf şarkıları en başta olduğu için de grubun ilk 100 e kaldığını düşünmüyorum açıkçası.bu sadece onların şarkılarının diğerlerine göre daha önce dinlenmesini sağlamış.beğenmeyen zaten oy vermez.ama yine de böyle eleştirilerin gelmesi normal,ben de yarışmacı olsam rahatsız olabilirdim bu durumdan.içimde kalmıştı paylaşayım dedim :D umarım ilk 10 da görebiliriz sizleri,başarılar diliyorum tekrardan ;) :D

Geri