Direc-t

Albüm çıktığı anda haber edin, taşıyalım başlığı Türk Rock kategorisine..Hatta bakarsın sabit bile yaparız ;) ...

Hayırlı uğurlu olsun vatana millete.. :)

albüm haftaya çıkacakmış galba... çıktığı gün almayı isterim ama buraya getirilermi bilemem kurbanı yoğun ısrarlarım sonucunda 1 ay gecikmelide olsa getirdiler... bakalım direc-t i nekadar geciktircekler..........

Merakla bekliyoruz albümü. Geçen hafta, neredeyse yanından geçtiğim tüm müzik mağzalarına baktım. Bu hafta çıkıyormuş.
Haydi hayırlısı.
:)

arkadaşlar gerçekten biz de bekliyoruz..sanırız cumaya en geç yetişecek..basıldı ve dağılacak artık...
cumartesi herkesi ortaköy box taki açılış konserimize bekliyoruz

evet zafer saol
işte ses daha ii olsaydı keşke...kaset türkiyeye dağılmış ama tabii dükkanların dağıtımcıdan gidip alması gerekiyor..o da sorulma oranına da bağlı..cd de bugün yarın dağılacak...
çok sevgiler size

Ben aldım valla Ankara-Karumdan orada calısan arkadasım sağolsun=)-
Daha öle bir grubun albümü olduğunu bilmeyenlere albümmü listeye yazılmasını söleyip istemiş sağolsun=)-
Gelen 2cd den birisini ben birisinide o aldı zaten=)-
Ama garibime gitti dagıtım böle olacaksa kötü yani biraz üzerine gidilmesi lazım...2cd ne demek?
Album hakkında yorum yapmak için çok erken biraz daha dinlemem lazım=)-
but sounds gooood=)-

ben de yuxexes de izledim dün reportajlarını, bir de canlı şarkılarını. hoş gercekten cok sevdim.
rus kozmonotları da albüm için güzel bir isim bence ;)
canlı olarak izlemek isterim açıkcası...

Beyler Ankaradakiler için...
Karum 1.kat(girişin üstü) AUDIO&VIDEO adlı dukana istegim üzerine 2cd 2de kaset şeklinde toplam 4adet album gelmiştir acele edin=)-

sanırım objektif olamıycam direc-t hakkında.tek
kelimeyle harikalar......albümde çok çok güzel ama bilgenin canlı performansını sabahtan akşama kadar bıkmadan dinlerim.bu arada 12. gizli şarkıcık harika..........

direc-t kendi tarzında türkiyenin en iyi grubu ve bence dünyada da yer edinebilecek bi grup..helal olsun adamlara..wooden love çalıyo şimdi de :) sabahtan beri albümü dinliyorum mükemmel..mixaj falan da süper her yönüyle albüm süper,hep diyorum ama bi daha söyliyim,bi de canlı izlesem yine..doyamadım :cry:

ali almış ben de biraz dinledim. sonra bir baktım ki bu grup kurban ile neredeyse aynı!

hmm..belki de biraz daha dinlemeliyim evet. açıkçası farklı bir şeyler bekliyordum ama nedense daha önce yapılmış bir şeyleri duymak biraz rahatsız etti. ama yok biraz daha dikkatli dinleyeceğim hem daha sağlıklı yorumlar yapabilmek için hem de aliyi üzmemek için :)

not: bu ilk izlenimdir. hemen saldırmayınız

Geri