Direc-t

enstürmanlara hakim değiller çok acımasız bi eleştiri olmuş sanki....
hepsi kendi çapında cidden aşmış müzisyenlerdir..
bence canlı dinleyip böyle bi yargıyı bi daha tartmak en sağlıklısı.....

bu grubun üyeleri zaten Direc-t ten öncede müzik ile ilgineniyordu, herkes kendi alaninda müzikle ugrasiyordu. hatta Alex müzik hocasi olarak geldi Türkiye ye eger yanlis hatirlamiyorsam. ve bence hepsi enstrümanlarina hakim ve olmadiklarini söylemek haksizlik olur.

directi canlı dinlemeden önce fena değil derdim ama kesinlikle canlı performansını izlemelisiniz ki ben dumanın yerine koyamam kesinlikle ama direct yakın zamanda daha da duyulucaktır mutlaka bence

ah be yav bi canlı izleyemedim hala ona yanıyorum..güzel bir anı..geçenlede evde bağırta bağırta ama sen varsın dinleyerekten gaza geleni oynuyordum:)salak salak oynuyordum ehu önümdeki terliğe takılıp düştüm ama tekrar kalkıp devam ettim o kadar uçmuşum ki saatim kolumdan fırladı...eha bir baktım arkası düşmüş saatimin ama hala çalşıyor yani koluma takabiliyorum...işte böyle bir enerji veriyor bana bi gelseler şuraya...

dün yüxexes de hasretin klibini gösterdiler harika olmuş yaaa!! :) çok güzel ve bilge telefonla bağlandı 100 derece konuktu programa onlarla konuştu ve yakında ank menhatnda(!) ve bursada bi konser olcakmış...
100 derece de gerçekten iyi bi performans sergiledi...

konser kaydı falan gelcekmi? ikinci albüm ne zaman? izmir konseri varmı yakında? merak icindeim!! :roll:

...

hasret?? yayında mı?? off ya bu dersler.. yuxexes' i bile izleyemedim..ya pazarı beklerim ya da umarım dream'de sık dönüyodur..aksi olursa çatlarım :? ayrıca hepimize hayırlı olsun :p

gerçekten albümün en güzel parçası.otobüste giderken son seste tekrar tekrar dinliyorum.bigün atcaklar otobüsten hadi hayırlısı...
ya ama klibi izleyemedim daha. :( eminim güzel olmuştur....
benim yerimede izleyin arkadaşlar!

Parçaları beni pek sarmadı ama çok çatlak sevimli çocuklar bunlar ya,piyasanın onlara ihtiyacı var kesinlikle.Daha iyi şeyler çıkabilir onlardan umudum var...

Geri