Direc-t

bilge nin sesi çok hoş konser performansıda iyi ama niyeyse ben bunlara ısınamadım
cok anlamsız sarkı sözleri var
ama gitarı calan herif hakını verip calıyo süper

gitarı bilge çalıyo. şarkı sözlere hayata bakışlarıyla alakalı olmalı. Baya eğlenceli sözler bence. şahsen onları dinlediğimde baya bi eğleniyorum ne kadar saçma olsada :):)

sonunda elimde albüm. dün geceden beri dinleye dinleye ezberledim valla. süper şarkılar. çoğu tanıdık zaten. albüm kapağı çok iyi. içindeki resimler çok iyi. süper olmuş valla

en sonunda aldım albümü.kapağı falan hoş olmuş.ama son zamanlarda çıkan albümler gibi buna da aynısını diyeceğim.bence ilk albüm daha iyiydi.ayrıca benim ilk üçümde pempe elbise,rambo,dur dedi birileriiiiii birilerii dur deediiiii :p

_axlewurm_ demiş ki:
ilk albüm daha iyiydi bence
bu albüm akustik olmuş ilk albüme göre -pek heycanlandırmadı beni ama güzel... =)

bencede ;)

bu albüm konser albümü olmus gibi..oyle bi duygu bıraktı bende..ayrıca genelde dinlediimiz parcaalardı..demolardan falan eski direct dinleyicileri bu albümde ki cogu sarkıyı biliodu :D

sonuc : ilk albüm daha iiydim..ufak capta bi hayal kırıklıgı içerisindeyim..

Grunge-dadada demiş ki:
(Kadersizim bebek,kadersizim)

bilge tanrı senden razı olsun :p ya oldum olası anlamadım burayı sonunda buldum ya :LOL: e tabe hiç ibo aksanı aramıyoruz ki şarkılarda :p

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri