Direc-t

albümlerini aldım fakat pek hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim.genel anlamda dırec-t'nın tarzının bana uzak olması,beğenim üzerinde önemli etkisi var.ben bir tek 'sıra sıra selviler' isimli parçayı beğendim...

ben valla direc-t grubunu çok seviyorum ya.. gerçekten kaliteli ama biraz kurbana benziyor ya .. kendileri ne kadar benzemiyoruz deseler de iki grubun albümünü üstüste dinleyince benzediği açık ..

nerion demiş ki:
ay evet benziyorlar dedim ama ben de bu iki gruba bayıldığımı yazmayı unutmuşum :oops:

arkadaşım bu nasıl bi kulaktır anlayamadım....
sen bu iki nadide grubumuzun(direc-t ve kurban) albumlerini nerenle dinliyosun sorması ayıp...
bi kere direc-t in son albumunde jazz figürleri büyük rol oynamış..

kurbanın son albumu ise baya baya türkiye standartlarını aşan bi rock kalitesinde

.ben demiyorum ki kurban direct ten daha iyi

ama lütfen müzikleri ve grupların tarzlarını ayırt etmesini bilelim

Albümü nihayet dinleyebildim.Harika :p sözler ve melodilerin ayrı bir tadı var.Ayrıca Bilge nin sesinde bir gelişim hissettim.zaten iyidi daha iyiye gidiyor.

Bu kadar Erken Merak Ediyorum
Direc-T Ekibi Sindirebildimi albümü ?

Bence erken olmuş..
Erken olduqu için
Parçalarda sönük biraz..

Çok akustik kaçmış bu sefer...
Malesef...

Evet album erken oldu ona bende katılıyorum fakat adamların elinde beste vardır.çalmışlar söylemişler sürmüşler piyasaya...
amaçları para kazanmak olsa yıllarsa sokaklarda barınmazdı bu grup. fırsat yakalamışken dinleyici ile paylaşmışlar sarkıları fena mı olmuş bence güzel olmuş...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

aceleye gelmis bi albüm olabilir..ama yerden yerede vurmamak gerek arkadaslar..ama bilge 2006 temmuzda 3. albüm gelcek dio her yerde..bunu bi zorunluluk haline getirmemeli bence..albüm için hersey birikmeli ve albüm bi patlama noktası olmalı..inandıım sey ilk albümün boyle bi zamanda cıktıı..neyse eger 3.albüm de 2.si gibi olucaksa 2006 temmuzda falan cıkmasın..daha iisini istiorz =)

bilge sanki diğer albümde daha fazla bağırıp çağırıyodu azcık yumuşamış sanki,ama yine de güzel şarkılar barındıran bi albüm olmuş özellikle ilk 4 çok hoşuma gitti:p

Geri