Direc-t

ya ben direc-t balans perf çok merak ediyrm ya nasıldı harun tekinde onlarla beraber çıkcaktı deli gömleği fln çok istyodum gitmeyi ama mesafler iştee

buarada önceden direc-t truneye çıkcaktı ama iptal oldu ne yazııki ama kasımda izmire ekim gibide sanırm ank gelcekk

halk konseri olmmazz tabikide yani ibo gibi çıkıp şarkı söylemk fln ama şenliklere çıksnlar iyi olur geçen sene bi kaç tanesine çıktılar ama bu sene ne olcak belli deill

zarten 2. klip çekilmiş ya aşkım yok yada git'e hayat çok güzel bi şarkı değil bence ama bu benim beğenim önceden turne vardı iptal oldu ama şimdi barlarda balansta fln çıkyolar deli gömleğiyle arada bi

ya bu arada 23 ekim de taksim den falan bahsediyolar ama kesin mi değil mi karar veremedim bi bilgisi olan bana da bilgi verirse oldukça mutlu olucam :D

Nihayet orjinal albümünü Istanbul Istiklal Caddesinde buldum.
Verdigim paraya deydi. Sesi ve soundlari harika. Vocalistin sesi cok temiz ve cok dogal. Sesin dogal olmasi cok önemli ve buda pek nadir vocallerde var bunlardan biriside Direc-t grubunda var.

Not: En küstahlardan biriside su. Ben CD-Albümü istiyorum ve saticilar bana KORSAN veriyorlar. Ilk önce fark etmedim korsan oldugunu ve ucuzlugu beni sasirtdi. Folyayi actim ve gözlerime inanamadim.
Ben "ama bu korsan" dedim ve onlarda "hahaha evet öyle, istemiyormusunuz" dediler.
Bukadarinada pes dogrusu.

sen galiba ilk albümü arıyodun ank her yerde ilk albüm varrr bilge gayet doğal bu yüzden değişik bi sesi ve tarzı varrr işte ya bilge ve direc-t ne denebilirki...

Geri