Direc-t

sizi ilk ama sen varsınla tanıdım gerçekten çok hostu ama pek duyulmuyorsunuz ... bir an önce alm cıksa da rahatlasak ;) [/b]

Sentenced_Direc-T demiş ki:
evet t-shirtler sitede satıslın ben sitede topic olarak açtım..

bide maribound oblivion(yazamadım) onun sitesinde ki ankette bile nerde konser verelimde tekirdağ birinci oldu :) ki fazla blackmetal dinleyen yoktur.bir bizim yurttaki satanist var..

yaa gelemezmisiniz hiç yaa?

ah unuttum sanki siz kafanıza göre gelip çalcaksınız teklif lazım burdan(tekirdağ)

hadi be tekirdağ uyumayın artık :)

unknownia demiş ki:
grunge müziğinin yerlerde süründüğünü gördüğüm gruptur kendileri..olumsuz ama kısa ve öz bi eleştiri oldu sanırım..neyse sevmem..sevenede mani olmam..

İyi de kardeşim kimsenin direc-t bir grunge grubudur,grunge temsil eder gibi bir idaası yok..Grubun kendisi zaten böyle bir tezle yapmıyor müziklerini..Gayet sağlam grunge hissedilen parçaları da var,azınlıkta belki(kanımca ne yazık ki) ama zaten ,grup elemanları dahil kimsenin direc-t=grunge diye bir saplantısı olmadığı için,bu müziğe bakıp grungeın yerlere serildiğini görmek istemek yanlıştır..

bılgenın ses harbı cok ılgnc ve oldkca ınce ama yaptıkları muzık tarzına cok ii gıden bı ses tonu var...bn cok beenıorum kndılerını turkıyedekı en saglam gruplardan bırı bnce direct....

_axlewurm_ demiş ki:
unknownia demiş ki:
grunge müziğinin yerlerde süründüğünü gördüğüm gruptur kendileri..olumsuz ama kısa ve öz bi eleştiri oldu sanırım..neyse sevmem..sevenede mani olmam..

İyi de kardeşim kimsenin direc-t bir grunge grubudur,grunge temsil eder gibi bir idaası yok..Grubun kendisi zaten böyle bir tezle yapmıyor müziklerini..Gayet sağlam grunge hissedilen parçaları da var,azınlıkta belki(kanımca ne yazık ki) ama zaten ,grup elemanları dahil kimsenin direc-t=grunge diye bir saplantısı olmadığı için,bu müziğe bakıp grungeın yerlere serildiğini görmek istemek yanlıştır..
Anasayfadaki röportajlar bölümünde mevcut olan "Direc-t Röportajı"na bakacak olursanız bunu açık ve net bir şekilde görebilirsiniz ki, Direc-t direkt olarak grunge müziği yapan bir grup değildir, hiçbir zaman da böyle bir iddiaları olmamıştır.

Sevgiler...

bilge'nin kafa full dü dün kesin bişey sarkıları bile unuttu yeri geldi :D :D ama müthiş bi performans cıkardı süpersiniz SMELLS LIKE TEEN SPIRIT tek kelimeyle süperdi tesekkürler tesekkürler tesekkürler

27 Mayıs'ta arena'da izledim direc-t'i. Çok güzeldi, Bilge çok ilginç ve güzel bir sese sahip. Konser çok keyifliydi.. Daha fazla takip etmeye çalışacağım artık direc-t'i.

pogo mu?? direc-t ten bahsediyoruz değil mi?
nasıl bişeydir bu anlamadım bugun direc-t konserinde en ondeki grup pogo yapmaya basladı! arkadaslar "pembe elbise" şarkısını dinleyen bilir o şarkıda pogo yapılır mı ya..
yine de direc-t in performansı iyiydi.

aysu_ demiş ki:
pogo mu?? direc-t ten bahsediyoruz değil mi?
nasıl bişeydir bu anlamadım bugun direc-t konserinde en ondeki grup pogo yapmaya basladı! arkadaslar "pembe elbise" şarkısını dinleyen bilir o şarkıda pogo yapılır mı ya..
yine de direc-t in performansı iyiydi.

1.25 den sonra yapılır bence :D

ya da siz bana bakmayın ; mvö de , şebo da bile yaptığım için böyle diyorum 8) :LOL:

Geri