Direc-t

gelecek günlerde bir konser weya bar programı yok mu??
sitenizde takvime baktım ama rocn coke tan sonra bi program göremedim.
Alex in işide zor olmadı mı rocn coke ta??
bu arada bilge rasta gerçekten sana çoq yakışıyo.
sakın değiştirme
:D

2 albümde gerçekten çok iyi ama artık 3. gelsin
Rus Kozmonotlarındaki Didem
ve Olympostaki Derya
beni gıcık edio
kim bu kızlar :D

ya benim için hiçbi sorun olmadı ogüne gitmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim walla hem zaten çok sıcaktı o ara burn de olması daha iyi oldu bence çünkü direc-t sevenler geldi oraya ve gerçekten çok iyiydi performansları bütün şarkıları gazdı ortada kocaman yuvarlak oldu bütün şarkılarda pogo yaptık wallahi çok eğlenceliydi :)

Ama aşkım yok un klibini çok beğendim şarkı çok sıcak eğlenceli zaten kliple beraber harika olmuş ....Bayık bir klip bekliyodum açıkçası :LOL: :LOL: ama gayet izlemesi zevkli bir şey olmuş tebrikler ;)

Kimsenin Konserden hAberi yok HerhaL :p

ANKARA konseridir 7 Ekim Cumartesi 20:30

pamela da aynı gün tam saat olarak bilmiyrm

yer: saklıkent
Tam: 22 YTL Öğrenci: 17 YTL

Yükseksesteydi dün direc-t... canlı performansları rezaletti... röportajlarda solist kardeşin yaptığı anlamsız saçmasapan hareketlere zaten bi anlam veremedim ben... bu kadar özenti, bu kadar "hey arkadaşlar bana bakın, bakın ben ne kadar çılgınım" demek için maymunluklar yapan birini daha görmedim... rezaletsiniz çocuklar... re za let................

pel_34 demiş ki:
Yükseksesteydi dün direc-t... canlı performansları rezaletti... röportajlarda solist kardeşin yaptığı anlamsız saçmasapan hareketlere zaten bi anlam veremedim ben... bu kadar özenti, bu kadar "hey arkadaşlar bana bakın, bakın ben ne kadar çılgınım" demek için maymunluklar yapan birini daha görmedim... rezaletsiniz çocuklar... re za let................

ewt dün yüxexes telerdi.
bilgede bir durgunluk vardı. ancak dediğin gibi öyle saçma sapan hareketler filanda yapmadı.
elma yediler:p
performanslarıda gayet iyiydi ama dediğim gibi bilge biraz hasta gibydi.
ayrıca ibrahim tatlısesin bi şarkısını coverladılar.
çok ta güzel söyledi bilge

valla ben direc-t'ten beklerken Güven abi yaptı yapacağını. krize soktu beni :D bu arada dorian - direc t - aylin aslım - redd konseri için ayça "aylin yok" demişti ama direc-t'in de bundan haberi yok sanırım.. "aylin de var" falan diyorlardı..

Çok güzeldi program ... valla bazen yuxexes bitmek bilmiyo sanki ama direc t gibi gruplarda nasıl bittiğini anlamıyorum .... o elmaları çevirme numarası da güzeldi en son güven abinin nimet onlar elleme bırak :LOL: :LOL: dediğinde çok güldüm...

saklikent

pamela-direct konseri 21:00 de önce direck cıkacakmıs soran arkadasa duyurulur.23: 00 gıbı de pamela cıkacakmıs fıyatlarda 15 ytl ye kadar dustu ramazandan dolayı sanırım bızım ramo bazen ıse yarıyo :)

Geri