Direc-t

ThE_MaFFicK demiş ki:
bilge çok güzel ing şarkı söylüyor ing ce biliyodur heralde :D gerçi bende söyleyebiliorum ama ing yi çat pat biliyorum.. aslında çok saçma bi konu ama söyledim işde :D

olsun yaw söle.. Yetenekli dostlar varsa bilelim. Ben de çatır çatır sölerim ing şarkı. Aha söledim işte... :LOL: Çok da mütevaziyimdir :p

KTÜ(Karadeniz Teknik Üniversitesi :) )adına Direc-t'nin Trabzon'da konser vermesini emrediyorum :D Hiç olmazsa ben mezun olmadan gelseler be kardeşim her bahar şenliği zamanında aha bu sefer gelcekler diye tahmin manyağı olmaktan bıktım :)

bende süper bir direc-t hayranıyım.onları çoook seviyorum bilgenin sesine hastayım zaten.....niye diyarb. gelmiyorlar merak ediyorum :LOL: :LOL: :LOL: bu arada gerçekten ya ing. albüm konusu ne oldu merakta bırakmayın bizi.....

netelimonfw3.jpg

program saat 20.00 de başlıyor , giriş 10 ytl...

Cumartesi günü izmir dungeon barda izledik sizi , zaten sevdigim bildigim kişilersiniz ama sahne gerisinden değilde seyirciler arasında da izlemek değişik geldi :)

Aksiliklere ragmen oldukca basarılı bir konserdi

aynen güzel bir konserdi ortam baya değişikmiş ya o mekandada birçok kavga falan oldu pogo yaptığı için bi çocuğu falan dövmüşler sanırım direc-t den önce

evet kavga olayları oldu, biraz rahatsızlık veren bi durumdu ama güzel geceyi cok bozmadı gercekten eglenmeye gelenler eglendi

o pogo yüzünden dayak olayı değildi ,olayın baslangıcı hemen önümde oldu, punk bir genc ile olan mevzuyu diyorsun sanırım eger o ise pogo dan değil baska mevzular yüzünden

ayrıca ilk 2 grubun fanatikleri de beni oldukca sasırttı , yeni gelen nesil oldukca hızlı geliyor

ayrıca Direc-t den hemen önce cıkan Details isimli grubu oldukca basarılı buldum , izlenilesi takip edilesi bir grup

Details mıydı grubun adı bende bayadır arıyorum bunları o akşam ki performanslarını gerçekten çok beğendim davulcuları gerçekten sağlamdı ama vokalleri yetersiz buldum gitaristte iyiydi

Geri