Jackson DK2M

Arkadaşlar dün laylaydaydım parti gelmiş gitarları görseniz eski seri hepsi nerdeyse emghz'lı slsmgler dkmgler falan bu kadarda olmaz yani 1 sene oldu model değişeli jackson hala eski stoklardan gönderiyor laylaydaki o kadar dk2 gelecek denildi normal renkte arkadaşa bile bi tane 2006 sonrası dk2 gelmiş oda hot flames resimliydi mecbur fazladan 100 milyon vermeyi kabul ederek onu aldık ama fiyat fena olmadı 1.250 ytl ye dk2 almış olduk hot flames resimli

dk2m için kısa bir süre önce almanyadan sipariş vermiştim, bir tanıdığımız vasıtasıyla gelceği için kargo + vergi olayında muhaf olacaktım..

normalde 1 haftada elime ulaşması gerekiyordu, bekled,im bekledim alet yok...en sonunda geçenlerde bir mail geldi,ellerinde hiç dk2m kalmamış,en geç 1 ay içinde yeni parti gelcekmiş... biz de paramızın geri gönderilme talebinde bulunduk, para ertesi gün hesabımıza geri geldi...

şimdi masterofpuppetsasd'ın yorumlarını okuyunca şansıma bir daha küfrettim...ama elden gelen bişey yok...

ben çoktaan yelkenimi 2000 model limited ibaneze doğru açtım :cry: :mrgreen:

napalım nasip kısmet...değişim her zaman gereklidir zaten ;)

Borneon demiş ki:
Arkadaşlar dün laylaydaydım parti gelmiş gitarları görseniz eski seri hepsi nerdeyse emghz'lı slsmgler dkmgler falan bu kadarda olmaz yani 1 sene oldu model değişeli jackson hala eski stoklardan gönderiyor laylaydaki o kadar dk2 gelecek denildi normal renkte arkadaşa bile bi tane 2006 sonrası dk2 gelmiş oda hot flames resimliydi mecbur fazladan 100 milyon vermeyi kabul ederek onu aldık ama fiyat fena olmadı 1.250 ytl ye dk2 almış olduk hot flames resimli

Sitede 2k ytl çektikleri gitarı lll o miktara nasıl bıraktı şimdi?

Ben buna, Jedi Mind Trick diyorum, inanmayanlarınız içinse çok iyi bir pazarlık. :LOL:

Bu arada 100tl fark verdiğini sanmıyorum, orada ki kadın bi 100 bi 150 dedi.

Ama biz jedilar olduğumuz sürece başarılı olamayacaklar :p
arkadaşlar indirim vardı yaklaşık olarak 1.150 ye anlaşmıştık ztn para götürdüğümüz zamanda ordaki yetkili kişi bayağı mırın kırın etmişti ama ne diyim alan arkadaşımın çok etkili bi annesi var :) herneyse parayı götürdük aa bizim çok değerli bir müşterimiz o gitarı aldı size şimdilik elimizde kalan duncan designli ile idare edin partiye siparis verdik bir hafya içinde seymour duncanlı gelir alırsınız dediler bizde peki diyip bekledik neyse haftalar geçti haftalar geçti en sonunda tamam geldi dediler bi gittik ki jackson göndermemiş normal renk hot rails var sadece yeni gelen seymourlu olarak dediler bizde 100-150 ytl üstüne getirmek şartıyla kabul edip aldık gerçi biraz daha kar etmiş oldu arkadaşım 100-150 milyona hot rails resimli aldı laylay kafadan 150 euro eklio bildiğim kadarıyla resime...

Arkadaşlar lütfen konuyla alakasız mesajlar yollamayalım. Biliyorsunuz forumda x vs. y türü başlıkları ve tartışmaları pek sevmiyoruz, gerekli de olmuyor :)

Bence Dk2m iyi gitardır, güzel gitardır almak ve çalmak lazım :mrgreen:

Yazbaşı orduma bir DK2 katmayı düşünüyorum fakat daha karar veremedim. Gitar üreticilerinin solak gitarlara daha az özen göstermesi gibi bir durum varmıdır sizce?

PuNcHiE demiş ki:
Yazbaşı orduma bir DK2 katmayı düşünüyorum fakat daha karar veremedim. Gitar üreticilerinin solak gitarlara daha az özen göstermesi gibi bir durum varmıdır sizce?

bahsettiğin durum jackson da biraz aşikar gibi, esp de tutumunu 2006-2007 sezonunda biraz daha iyileştirdi solaklar için ancak hiçbiri schecter kadar ağırlık vermiyor bu piyasaya

Bence orda bi' yanlışlık var, yaptıkları solak gitarların kalitesinin aynı modelinin sağlağından kalitesiz olabileceğini hiç sanmıyorum..
Jackson solak modeller üretmiyor olabilir, ama "denemeden veya bilmeden onların sağlaklarından daha kötü olduğu" gibi bir anlam çıkardım ben senin mesajından..

ChatKing demiş ki:
Bence orda bi' yanlışlık var, yaptıkları solak gitarların kalitesinin aynı modelinin sağlağından kalitesiz olabileceğini hiç sanmıyorum..
Jackson solak modeller üretmiyor olabilir, ama "denemeden veya bilmeden onların sağlaklarından daha kötü olduğu" gibi bir anlam çıkardım ben senin mesajından..

Evet aynen onu söyledim. Mesela Esp lerin Tonepros köprülü üst modellerinde Earvana nut var ama solak modellerde yok, sıradan bir nut kullanıyorlar. Bende Jackson un Floyd Rosu undan şüphelendim biraz. Yeni DK2 lerin Floyd Rose larında modifikasyonlar olduğu söyleniyor fakat bu modifikasyonu solak modellerdede görebilecekmiyiz mesela? Yoksa Yeni model yerine eskileri mi takacaklar? Solaklık başa bela zaten... :(

PuNcHiE demiş ki:
ChatKing demiş ki:

Evet aynen onu söyledim.

özen göstermemeyi ben üretilen miktar bazında söyledim

Geri