En Son Güz (Alternatif Rock) - Ankara

Vokal-Tunç Son
Gİtar- Ege Tülek
Davul- Oğuz Alta

Beste amaçlı kurduğumuz grubumuzun ilk ev kaydı "Diken" ile Nokia Super Sound'a katılmış bulunmaktayız. En kısa sürede diğer bestelerinde kayıtlarını bitirip buraya koymayı planlıyoruz.
Diken kaydını indirmek için tıklayınız.

Başarılar!

arkadaslar
kaydı dinledim bence gerçekten güzel olmuş :p
söyleyenler de çok güzel söylemiş...söyleyenlerin ağızlarına , çalanların ellerine sağlık:)
inşallah Nokia Super Sound' da yıldızlara tutunan siz olursunuz başarılar :elsalla
(bağlayamadım galiba ;) )

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, en kısa sürede diğer besteleride kaydetmek istiyoruz. Bu ilk kayıt denemesi oldu grubun, sonrakilerde çok daha iyi olacaktır...

Öncelikle forumunuz hayırlı olsun...Kaydı can kulağıyla dinledim bence gerçekten sağlam olmuş ve ev kaydı olmasına rağmen temiz.Grubun ismide çekici olmuş.Başarılar dilerim nss de...

Saygılar...

nokianın yarışmasında yenilerden bakınca 126. alfabetik olarak bakınca 222. sıradaymışız :) Bunu söylemek için biraz geç kaldık sanırım ama olsun :D

bence super olmus sarkı.....dicek bişe bulamıorm...orda derece alırmı bılmem ama sızın grubunuz adına cok iş yapıcak gıbı gorunuor....mp3 player ınım içine giren ilk amator sarkı oldu....tesekkurler yaptınız içiçn iiki bu sarkıyı yapmıssınız.....basarılar

Geri