2015'te Kim Ne Almak Istiyor?

-ses kartı
-kulaklık
-comp alsam mı almasam mı karar veremiyorum bir türlü :D
-ihtiyacım olmasa da kaşıntı var, ts9 tarzı bir pedal
-kelepir ufak bir kafa amfi bulursam amfimi satıp kafa kabine dönme fikrim var.
-bir de bu yıl avukat oluyorum kendime üst baş ve spor salonu üyeliği almalıyım :penguin:

ses kartı aldım, kulaklık alamadım, comp konusunda hala aradayım :D , ts tarzı pedal 2 tane aldım sattım şimdi gene alıcam, ufak bir kafa kabin yaptım, üst baş aldım yarın da işe başlıyorum, yaklaşık 2 aydır da spora gidiyorum. Resmen farketmeden koyduğum hedefleri gerçekleştirmişim :D

Epiphone Les Paul Custom
Vox Valvetronix 40
Orta düzey bir ses kartı
Bu kadar :) :) LYS'den sonraya kaldı sanırım :cry:
Edit: Bir de şu sınav geçince Blackberry'den kurtulup ip6+ almayı düşünüyorum :D
Vay be duygulandım. :D
Bilmeyenler için; frknkzlyl eski hesabım.
LP Custom'ı aldım, VT40+ses kartı yerine güzel bir prosesör+amfi aldım valla gayet mutluyum şu an için. :D
iP6+ olmasa da çok sevdiğim bir telefonum da oldu sınavdan sonra. :D
Bu yıl da eli yüzü düzgün bir kız bulsam tamamdır. :rolleyes::D

Bu sene bir kaç ay durumları toparlayıp yaza doğru şu listeyi almayı planlıyorum:
- Reverb Pedalı
- Comp. Pedalı
- EQ Pedalı (olsa fena olmaz ama olmasa da olur)
- Condenser mic. için ayaklık ve shock mount
- Pedallar için sanırım bana bi 10'lu power supply gerekiyor ve piyasada satılanlar 5-7-8 uçlu.
- Bütün bu saydıklarımı ve evdeki 8 pedalı daha içine tıkıp döküntüden kurtulabileceğim bir pedal board. Ya da VALİZ :S
veeeeee
Fender Telecaster (American Standard) belki bir ihtimal 1 tık üstüne bakarım.

2015 fena gircek gibi görünüyor :D
-GİREMEDİ-

Reverb, EQ pedallarını aldım gerisi hikaye...Bi de bass gitarımı revize etmeye başladım. Bitince paylaşırım... 2016 listemde sadece yeni bir araba almak var. (jetta)

Geri