Fender Fıtratocaster Almak Istiyorum, Tavsiyeleriniz.

1551555_976705479011191_4839544702130098220_n.jpg

önce gitarın ağacı önemli o konu çok önemli eğer en pahalı ağacı alamazsan olmaz yani mevzu parmaklar, penalama, teknik vs değil ağaç ağaç önemli ton için. sonraa manyetikler, öyle her manyetik olmaz çamur abi bu derler adama hemen ha. ANFİ konusunda da işin zor lakin butik/el yapımı bir anfin olmalı öyle her anfiyle olmaz. pedallara gelirsek ki hiç gelmeyelim; adı sanı duyulmamış ama çok pahalı pedallar kullanman lazım ve onları dizerken digital/analog karmasını return sendlerle desteklemen falan lazım çok uzun iş. soruna cevap: alamazsın.

Yurt dışından getirt. Türkiye distribitörleri yoluyla göndeirlenler traş. kıvılcım falan hikaye yani. Bi Almanya da mustang çaldım bir de burdaki mustang le çaldım alakası yok birbiriyle. Manyetikleri görsel aynı marka aynı ama bobin sarımları falan hep farklı. Zaten insanlar artık kendi gitarını yaptırıyor seri üretimler berbat
herşeyden önce Almanya ile Türkiye'nin Fıtratı farklıdır bence karşılaştırmanız bile yanlış olmuş.
Fıtratocaster -> Fıtratınızda var...

önce gitarın ağacı önemli o konu çok önemli eğer en pahalı ağacı alamazsan olmaz yani mevzu parmaklar, penalama, teknik vs değil ağaç ağaç önemli ton için. sonraa manyetikler, öyle her manyetik olmaz çamur abi bu derler adama hemen ha. ANFİ konusunda da işin zor lakin butik/el yapımı bir anfin olmalı öyle her anfiyle olmaz. pedallara gelirsek ki hiç gelmeyelim; adı sanı duyulmamış ama çok pahalı pedallar kullanman lazım ve onları dizerken digital/analog karmasını return sendlerle desteklemen falan lazım çok uzun iş. soruna cevap: alamazsın.
ANFI onemli :D

Geri