Gitar Boyama - Desen - Resim - Sticker Yapıştırma Üzerine

:)
eywallah...
gel ya ayıp ettin ben biraz araba delisiyimde:)
bi ara maslakta yatıp kalkıyordum arabayı böle yapana kadar çok uğraştım:)
evet c2 kendiler...
bu arada araba modifiye işlerine meraklı olan varsa benle irtibata geçebilir..tanıdığım çok maslak otosanayide ben zamnında çok kazık yedim siz yemeyin:D

abi helal gerçi gitar konusu altında araba muabbeti yapıoz ama c2 ye ancak bu kadar modifiye olur yani ben de c2 hastasıyım pluriel leri vardı bunun autoshowda mankenlerle ne muabbet donmuştu hey gidi neyse...
ya bu stickerlar isteyince çıkarıp nası farklı yere yapıştırabiliyorsun ben anlıyamadım hala yapışkanlıkları gitmiyor mu??

ya baya kaliteli bunlar fosforlu ya da reflektörlü falanda yaptırmak mümkün...

gitmiyorlar valla...ben arabanın yanlarına yapıştırdım sonra beğenmedim iki gün sora söktüm yan sinyallerin altına yapıştırdım sonra beğenmedim birini ön cama yapıştırdım bi tanesini arka cama yapıştırdım.sonra arka cama üyesi olduğum araba sitesinin stickerını yapıştırınca onu söktüm gitarıma yapıştırdım,sonra gitarımı satılığa çıkartınca ondan söktüm hardcase me yapıştırdım:)

ki araba üzerindeyken haftada bi kaç kere yıkandı güneşin altına durdu cilalandı fln:) ve hala ilk günkü gibi..iki tanede yedekte çekmecemde duruyor...

süpermiş ne diyim ben de bugun taksim de bi kırtasiyede yaptırdım bikaç şekil tam benlik inşallah tutar gerçi tutarsa da çıkarmayı düşünmüyorum ama baktık olmadı artık sana başvurcaz napalım gerçi les paul un üstüne fosforlu şekil gitmez ama olsun :)

tutar ama kağıt değil di mi böle elin sürtünce falan aşınırsa kötü olur plastikimsi bişeydir inşallah rezil etme les paulu:)
kirk hammetta vardı galiba arnavut haçımı ne lespaulda süper durmuştu:)

valla ben de aradım o haç şeklinde ama yok kirk de değilde james de var bi de gitar siyah olcakki süper dursun sunburst gitar :)
yok kağıt değil ya kaygan bişey..

o şekli bulmaktan kolay ne var:)
formee mi ne o şeklin ismi googlede image olarak aratırsan bulursun
bulamazsan önce cross die arat mutlaka çıkar o şekilde sonra o şeklin ismini bulup aratırsın..sonra onu bi diskete kaydeder gidersin bi reklam tabelacıya olur biter..

jamesh29ec.jpg

bak dümdüz çekilen bir şerit bile gitarın rengine uyumlu olursa güzel durur...

şeritin rengi gitarla o kadar uyumlu ki süper duruyo valla formee diye arattım rengini de buldum uyabilcek ya hardal rengi ya da yeşil...şimdi onu çıkartmakta kalıyo iş:)
james in gitarda esp ye özeldir aslında süper alet yaaa bu gitarın satış fiyatı 3000 dolar falandı galiba..

yani fikir olarak demiştim sunburst gitarda bencede sticker güzel olmaz...ne bileyim gitarın üzerine uygun bir renkte james gibi şerit çekersin bide ona dik bi şerit mesela güzel olabilir...ya da boşver öle orjinal dursun:)

aslında bu haç neonazilerinde simgesi sayılıyor biraz onlar da kullanıyordu gerçi güzel simgeler her ne kadar desteklemesemde ırkçılığı neonazi şekli de fena durmaz gitarda :)

son bir seçenek daha sunayım sana:)
eğer gitarın köprüsü ve manyetiklerin üzeri kromsa,altın sarısıysa ya da siyahsa yapcağın işlem çok basit:)

krom ya da ne renkse o renk metal arma alıcaksın...mesela citroen logosu iki adet ufak üçgen gibi bişey ok gibi duruyor...ben arabadan söküp odama asmıştım..öle bişeyi gitara yapıştırcan ve kabartmalı bi sticker olmuş olcak:)

bu tarz şeyler bakarsan hem gitarın metal bölümleriyle uyumlu olcağı için rengi tutmadı derdi olmayacak hemde kabarık olduğu için daha bi özel olcak...ama ne şekil bulcan nerden bulcan ben bilmem...eğer araba arması ya da ne bileyim araba harfi rakamı falan varsa bildiğin güzel buluruz illaki makul bi fiyata sanayide...

ne bileyim opelin mesela zorroya benzer z si falan:) ya da arabaların arkasındaki yok hdi yok gsi falan yazılarından güzel bişey yazabilirsin...başkada gelmedi aklıma bişey:)

valla o da olabilir ama çalarken zorluk çıkarmasın ya kabarık olcak bi de yapıştırınca sokmesi ayrı dert olur valla artık ben bu şerit olayını düşüncem ama güzel durabilir gitarda :)

şimdi bi istediğin rengi bilgisayardan düz yapışkanlı kağıda boya püskürterek basanlar var...
metrekaresi 60ytl galiba...tabi istediğin rengin yanında istediğin desende olabilir bu...

bide dümdüz renk kağıtlar var sarı siyah cart curt vs vs...renk seçeneği 20yi geçmez...onun metrekaresi 10ytlydi yalan olmasın tam hatırlamıom..

eğer şerit diosan istediğin renk varsa direk alırsın yoksa print ettircen işte ki ben onlara güvenmiom el sürte sürte rengi söker gibi gelio bana...

eğer evin yakıns maslak sanayi tarafına bi geziniriz...ya da varsa yakınlarında bi reklamcı tabelacı varsa gidip bak...al bi kaç renk küçük küçük parçalar bedavaya bile verebilirler..

dene evde değişik şeyler...

Geri