Engl Invader,powerball Ii, Mesa Mini Rectifier Seçimi ?

Express ler 1000 dolar civarında Amerikada. Burda 5500 falan:) neye istinaden bize böyle geçirdiklerini anlayamıyorum...master volume ile kısık seste güzel sonuç alınıyor ama 5watt modunu önermiyorum.lambaları kapattığı için ton yapısı çok değişiyor.

Mesa bu işi iyi biliyor. Sahnede kullanmak için 100w amfiler inanılmaz zor oluyor taşıma açısından.
Mini Rectifier çok güzel, Mark V mini de güzel olacağa benziyor. Ancak Mini Rectifier ev için yine de çok yüksek mark v i bilmiyorum.

Evet aynı da, hiç kullandınız mı bilmiyorum? Ben de 25w translatlantic vardı böyle değildi. 100 w Splawn var böyle değil.
25 w mesa yıkıyor. İzolasyon kabini varken bile açamıyorum. Sahnede %15 civarı ancak açabiliyorum ki baya hard rock çalıyoruz yüksek tuşe/yüksek sound.
10w seçeneğinde ise ses baya kalite kaybı yaşıyor. Dolayısıyla bu değişkenler mark V de nasıl bilmiyorum, henüz deneyemedim.

Evet aynı da, hiç kullandınız mı bilmiyorum? Ben de 25w translatlantic vardı böyle değildi. 100 w Splawn var böyle değil.
25 w mesa yıkıyor. İzolasyon kabini varken bile açamıyorum. Sahnede %15 civarı ancak açabiliyorum ki baya hard rock çalıyoruz yüksek tuşe/yüksek sound.
10w seçeneğinde ise ses baya kalite kaybı yaşıyor. Dolayısıyla bu değişkenler mark V de nasıl bilmiyorum, henüz deneyemedim.

amfi işi de ne zor ya vazgeçicem nerdeyse :)

Geri