Inlay

'Elektro Gitarlar' forumunda akinn tarafından 11 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. akinn

akinn

9
    0
    106
    iyi günler arkadaşlar. geçen gün forumda gezerken gördüm bu olayı şimdi ben gitarımın sapına istesem güzel bir desen uygulayabilir miyim ? bizim buralardaki reklamcılar vs. yapar mı bilgisi olan paylaşabilir mi ?

2. İstesen uygulayabilirsin ama istemezsen zor arkadaşım, istemen lazım yani.

3. akinn

akinn

9
    0
    106
    ben istiyorum modifiyeyi ve bir şeylerle uğraşmayı severim. ama korktuğum şey bir reklamcıdan istediğim deseni aldım ve uyguladım. daha sonra teller ve parmakların baskısıyla bu desenin aşınma ihtimali nedir ?

4. Uygulayabilirsin hocam. Gerçi ben hoşlanmıyorum ama yine de uygulamak istiyorum dersen reklamcıdan ziyade bu siteye göz atmanı tavsiye ederim:
    Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
    Reklamcının sana sunduğu sticker'ın kalitesi yetersiz olabilir.

5. akinn

akinn

9
    0
    106
    yani ileride sorun yaşatır mı ?

6. Denemedim ama 20 liralık aletler ilerde sıkıntı olabilir hocam. Hiç sıkıntı yaşamamak istiyorsan sedef yapman lazım.

7. akinn

akinn

9
    0
    106
    aslında benim aklımda daha çok sarmaşıklı bir model var o nasıl olur ?

8. Sanırım ibanez jem'deki gibi bir şey istiyorsun. Görüntü olarak hoş olabilir hocam ama dediğim gibi kaliteli malzeme kullanmaya dikkat etmen gerekli.

9. akinn

akinn

9
    0
    106
    evet aynen öyle birşey hoş olabileceğini düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş