Fix

Merhaba arkadaşlar,
2006 Şubat ayında kurulan grubumuz çalışmalar ve eleman değişiklerini hallettikten sonra temmuz ayında son haline kavuşmustur. Grubumuz :

Yağmur - Vokal
Deniz - gitar/vokal
Aydoğan - Bas
Hakan - Davul

'dan oluşmaktadır. Alternatif Rock yapan grubumuza ilk garaj işinde hayırlı uğurlu olsun diyerek basarılar diliyorum :)

slm arkadaşlar

kısa zamanda hazırlanıp size güzel şeyler sunmaya çalışıyoruz umarız yakında hep beraber güzel vakit geçiririz herkesi FİX dinlemeye davet ediyoruzz...

walla biz garaj falan deyince gerek yok die düşünmüştük =) Ankaralı bir grubuz PAZAR günü saat 9:00 da TUNALI GÖLGE'de denemeye çıkıyoruz dinlemek isteyenler yada bizim hakkımızda fikir edinmek isteyen herkesi bekleriz...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Açılış mesajında acelem oldugu için bazı seyleri atlamışım, birkaç bilgi daha ekleyim grupla ilgili. Grubu kurarken Yağmur'u Gazi Üniversitesi Müzik Bölümünden, Deniz'i Exe'den, Aydoğan'ı Se grubundan ve beni de Yağmur'dan çaldık :D Repertuarımızda Guano Apes'den Evanescence'e, Skunk'dan Şebnem Ferah'a kadar yelpazemizin yanı sıra yaptıgımız cesitli coverla da (Beyonce, Anastacia) size tat verecegini umuyoruz.

napıyonuz lan? ne lan bu grup? insan haber verir lan hakan dallaması! aydoğan'la deniz hacettepe'deki elemanlarsa yalarım onları. çok selam söyleyin. öpüyorum gözlerden

oooooooooo!!!urazcım erdemcim sağolasınız walla uraz deniz le aydoğan sanırım senin dediğin elemanlar eueuehueh hacettepeliler çünkü =)
nesse pazar mümkünse bekleriz gölgeye saat 9:00 PAZAR günü meraklılara tekar duyurulur...

valla ben her studyosuna gittim garage'a da gittim böle guzellık gormedım umarım onlerını tıkayan bişeyler olmaz da hep dınleme fırsatı buluruz ...bilmeyenlerin dikkatine :)

canımsın kızım ben sana ne deyim bu warya bide bnm ew arkadaşım puhahaha öptüm cnm seni her zaman sahnenin önünde zıplayan(zıpzıp sen anladın) görmek isterim :D

Geri