Fix

slmlar fix, programları gecen hafta ögrendim ancak yurt yerleşme olayından gelememiştim...Bu pazartesi garage bar da olcam mutlaka :)

sizlere güveniorum,dinler dinlemezde yorumlarımı yazarım yine :)

yagmur dısında ki arkadasları bilmiorum ama yagmuru tanıdıgım kadarıyla(kendisi tuttugunu koparır) :) bu grubu gelecekte en iyi yerlerde görecegime inanıorum 8)

walla BİRİLERİ bizi izlemeye geliyomuş çok sewindim:D bu arada yakın zamanda size yani dinleyemeyenler için linkler ulaştırmaya çalışacağız saygılar...

bu gece geliorum bi sorun cıkmazsa

bu arada lamerin biri index atmıs siteye millet giremio

yazık böle seylerle ugrasıp hackerim die geciniolar yazık :)

ie den girildiginde sorun yasanmıo su an

ancak mozilladan foruma girmeye kalkıstıgınızda spy grup erbay tarafından hacklendigine dair bi index cıkıo karsımıza

Allah'a Kur'an'a silaha ve vatana yemin olsun falan die de bi flash koymuslar

arada yapıolar böle
seslerini duyurmak için bu tür basit yollara basvuruyo bazı topluluklar nese takma kafana aksam görüsürüz ;)

persembe günü bi sanssızlık olmaz umarım :)

bide burcin iletmemi istedi tam yola cıkıomus ben arayıp ertelendi deyince geri dönmüşmüş :roll:

ben de bi yerlerden hatırlıyorum grubu ama ismi degisikti sanırım ya da yanlıs hatırlıyorum ama bu gitar wokal bas 3 lüsü tanıdık geliyo...

ya sen de böle deyip deyip gelmiyosun yine perşembe GARAGE'de olacaktık ama sanırım bazı problemlerden dolayı çıkamıyoruzz...haftaya pazatesi görüşelim bay BRONX..

...

duyduğum kadarıyla özel bir sebepten çıkamıyorlar ama ekibi dağıtmayın haftaya falan gelirsiniz...bzi de orda olucaz inşş sanırsam galiba kesinlikle olabilir :roll:

Geri