Signblast - Southern Metal (Ankara)

lecWM demiş ki:
BlackToothFun demiş ki:
yawaş yawaş akım iije yayıljak umarım bu akıma hakkını verebilecek gruplar bu tarzla bulursur...Bakınız:BlackTooth&signBlast

aslında bu akımı yaymak için geç bile kaldık ama olsun, inandığımız ve en sevdiğimiz tarz. desteğin için çok teşekkürler. bu arada nisan sonu gibi büyük bi ihtimalle sahne alıyoruz. yeri şuan belli değil. önümüzdeki günlerde belli olucak, şimdiden bekliyoruz.
kesin oradayım ve takipteyim yanlız 29 nisanda self torture ve black tooth konseri olujak bizizde umarım zaman konusu çakışmaz...

Signblast Logoları

sblogokrmznl8.png

sblogobeyazkm9.png

Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz
Southern Style KICK ASS......Beklioruz olum nasıl Southern Ruhu bu :)

visual_silencer demiş ki:
2hafta once mars yapımda karsılastım sizinle southern dediginizde duraksamıstım iyi seyler bekliyorum sizden kolay gelsin saygılar sevgiler :)
desteğin için çok saol, çalışmaları sıkı tutup gerçekten güzel şeyler yapmak istiyoruz tarzımız adına. kendine ii bak, tekrar mars'ta görüşürüz umarım.

downender demiş ki:
Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz
Southern Style KICK ASS......Beklioruz olum nasıl Southern Ruhu bu :)
BLACK TOOTH, sizlere sonsuz başarılar. umarım birlikte oluruz o gün.

Geri