Namm 2015 Paylaşımlar Başlığı

2672_10923830_1033085380039609_6729300100335485894_n_1.jpg

Jason Becker'ın efsanevi "number guitar"ı da Carvin'den çıktı. 80'lerin sonu 90'ların başında Cacophony ve Jason Becker dinleyen herkes hatırlayacaktır :)
Mükemmel

Bunu gördüm de üzüldüm ya. Dandik birşey yapmışlar sadece görünüş üzerine. Signature modeli değil zaten tam olarak. Bellamy, Manson Guitars kullanmaya devam ediyor bunu sadece Cort ile anlaşmalı olarak ve de ( kanımca ) muse fanları için affordable bir gitar olarak yapmışlar.

Büyük ihtimal işin iç yüzünde Cort, Manson'dan bu gitartan kazanacağı kar marjının bir kısmını devretmek şartıyla ya da direk para vererek böyle bir gitar üretme izni almış. Pickuplarını da Manson dizayn etmiş. Bence tam bir fiyasko ve üzücü bir durum olmuş Bellamy için

Tarzını bilemiyorum tabi ama benim için 6505 1*12 combo bile öndedir Orange dan...namm 2015 in en öne çıkan ürünlerinden biri bu micro head...keşke benzer bir fiyata gelebilse...

Endüstriyel metal, nu metal, heavy metal diyebilirim. Jim Root bence çok iyi bir amfi. O paraya alabileceklerimden en iyisi. Amaaaa 6505 mini kararımı değiştirebilir. Bekliyoruz demolarını.

Bende aç gibi 6505 mini headin thomanna düşmesini bekliyorum. 499 euro olsa tax düşecek kargo eklenicek, gümrük vergiside eklenince 1500 TL civarı bir fiyata geliyor. Üstünde built-in attenuator olması en büyük avantajı. 20 watt 5 watt 1 watt kullanılabiliyor. Ev ortamı için bulunmaz nimet... Üzerinde yine built in di box olması sahne işleri için 10 numara kolaylık sağlar. Usb record output ile direk pcye usbden bağlanıp kayıt imkanı vermeside cabası :) Alette yok yok :D

Burada başlıklarda djentcilere ayar verilmiş, YEDİRTMEYİZ! :D Şaka maka gayet şık gitarlar bekliyorum bu sene ben. Elim değmişken bir 7 telli kapısı açılır bana fena mı ?

Geri