Ihlamur Kasa Custom Superstrat'a Vintage Manyetik Önerisi

A

alicem61

Merhabalar arkadaşlar . Bu forumdaki ilk konum. Eskiden takip ediyordum forumu dışarıdan bir okuyucu olarak fakat şifremi unuttum yeni bir başlangıç yaptım.
Biz arkadaşımla marangozdan çıkma sadece astar atılmış bir ıhlamur kasa ile yola çıkarak ekte gördüğünüz gitarı tamamladık.
Şu an üzerinde bulunan manyetikler tamamen eski gitarlardan çıkma gitarı denemek için takılan manyetiklerdir. O manyetikler yerine manyetik araması yaparken bir de buradaki tecrübeli arkadaşlardan yardım alalım dedim.
Gitarımız açıkçası biraz deneysel oldu. Sapta gürgen ağacı kullanıldı klavye ceviz ağacından falan filan. Ama kötü manyetiklerle bile fena bir ses almadım. Gayet temiz tonlar geldi kulağıma (clean tonlarda)(80's tonları da gayet güzel alabildik)
Sizden bu gitar için HSH manyetik önerisi almak istiyorum.
Daha çok Vintage tonlar hoşuma gidiyor. Amerikaya gidecek bir akrabam var. guitarcenter'dan ya da amazon ebay falan kastırabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler

Dosyalar

• 20141216_220314_20141216222743750.jpg
    20141216_220314_20141216222743750.jpg
    124.1 KB · Gösterim: 235
Gitar gayet güzel olmuş. Güle güle çalın.

Benim önerim madem Amerika'dan getirebilecek olan var. Hem fazla masraf etmeyin hem de renkli manyetikler ve pickguard takıp daha da farklı bir görünüm yakalamayı düşünün. Bu noktada Dragonfire manyetikler ve pickguard alabilirsiniz:
Items in tntguitars store on eBay!

Geri