4 kondüktörlü manyetiği bağlamak

arkadşalar manyetiklerimi aldım sonunda JB ve jazz aldım.büyük bir heves eve geldim.gitardaki mayetikteki ile duncanlardaki kaplo sayıları farklı böylece neyi nereye takcağımı bulamadım.sitesinde benim gitarıma göre şema yok.yani 2 humbacker yuvalı 1 volume 1 tone üzerinde push&pull olcak ve 3 way switch li şema yok.buna çok benzeyen ve volume üzerinde push&pull konmuş olanı var.ama onu bakarak yapamadım.aynı değiller sanırım.bana yardımcı olursanız sevinirim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar nolur yardım edin yavv.kafayı sıyırcam.nette 1 vol. 1 ton 3 yollu anahtar olarak şemalar var.fakat hepsinde coil tap yani push&pull mekanizması vol. potunda.benimkinde ise ton potunda bunu nasıl yapacağın.

biri yardım ederse gerçekten çok sevinirim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

bunu tona göre uyarlayabiliyomuyuz bilmiyorumki net bilen biri olsa uyarlanır böyle yaparsın dese yaparım.benim aklıma takılan noktada o uyarmı uymazmı?

abi çok saol sanırım aradığı şey bu. :taptim :tap: birde çözebilirsem güzel olcak. :LOL: ben biraz kurcalıyım.saolun kalın sağlıcaklan.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri