Durak (Alternative Metal) - Ankara

pogolarının ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmez elemanı olaraktan :)P) söylüyorum çok sevdiğim çok yetenekli kardeşlerimdir kendileri, tek isteğim keşke daha çok parça yapsalar işallah o da olacak, şu öss belasından bi kurtulalım :) headliner(!) olmasalarda genelde en çok ve en süfer pogo durakta oluyo tavsiye ederim yani :)

! : anlayana!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Demo demiyorum ama , kayit edilmis sarkilarimizi edinmek icin theBURNER ( tunali - celikler pasaji ) 'a ugrayip burdan alabilirsiniz...

ben sizi şey cafe de dinledim fakat çalışmanız gerekiyor arkadaşlar özelliklede vokaliniz çok çalışmalı (hemde çok) ama gelecek vaadeden bir grup....

Saygılar Sevgiler....

pogomaster demiş ki:
pogolarının ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmez elemanı olaraktan :)P) söylüyorum çok sevdiğim çok yetenekli kardeşlerimdir kendileri, tek isteğim keşke daha çok parça yapsalar işallah o da olacak, şu öss belasından bi kurtulalım :) headliner(!) olmasalarda genelde en çok ve en süfer pogo durakta oluyo tavsiye ederim yani :)

! : anlayana!

Saçmalamayalım ve uzatmayalım.

Durak başarılıdır, severim. Corefestler ile Sey cafedeki konser arasında cok fark gordum. Tam gaz devam edin.
Saygılar...

:beer
gündüz gece beraber yürüyeceğim bu arkadaşlarıma sonsuz başarılar....K.G eren;HER KONSERE ÇIKMAYIN!!olan tolgayla,egess e oluo ;)

Verderveremem tesekkur eder durak nie edemez?
Durak olarak bizim her zaman yanimizda olan her türlü fedakarlıgı yapan zoo sound'a ayrıca başlı başına ADNAN YILDIZ'a , TheBurner'a , Kilçik elemanlarına , SELF TORTURE ( ozan , oktay , mumu , cenker abilerime) , mükemmel müzik yaparak beni çok mutlu eden r.u.j'a , ve en önemlilerinden biri metropolis'e ( egemen , orkun , ercüneyt , barbaros abilerime) ayrica ve ayrica herkese abim dedigim egemen abime çok teşekkür ediyorum............:)

Arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum.Ben Durak ın basçısıyım.Son iki üç kayıttır ben söylüyorum.Konserlerdeki vokalle benim kayıttakileri bi karşılaştırır mısınız?? çok merak ediorum dinleyenler ne düşünüo.
Hadi bakalım

DoRock_Angosta_ demiş ki:
Arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum.Ben Durak ın basçısıyım.Son iki üç kayıttır ben söylüyorum.Konserlerdeki vokalle benim kayıttakileri bi karşılaştırır mısınız?? çok merak ediorum dinleyenler ne düşünüo.
Hadi bakalım

Son kayıt'taki vokal (hani şu "içimdeki yanlızlık sesi...." sözleri olan) konserdekinden çok daha güzel.

kendi grubuma tesekkur etmedim o yuzden sizede etmedim burdan cikaracaginiz sonuc siz bizim gruptansiniz.... DURAK'A (baran,miraç,ege,can,sinan,canberk................)tesekkurler

Evet abi direk soruorum bizimle vokal yapmak isteyen varmı arkadaslar varsa ciddi anlamda konuşalım görüşelim tek problemimiz bu kalıcı ve saglam bi vokalimiz olması lazım artık...

Geri