Durak (Alternative Metal) - Ankara

Abi belli olmuyor işte davulda 8 tane falan mikrofon oldugu için her mikrofon kendi dışındaki parçaların sesini de alıyor falan onları temizlemek bayagı uzun sürüyo işte yapabilcek bişey yok :)
ama cumartesi kesin elimizde ...

Beyler cidden bana ulaşmadı kayıt. Biliyorsunuz bu hafta sonu malum ;)
Ama kaliteli olduğuna inanıyorum çünkü gerçekten iyi iş çıkarttık. Murat sanada güveniyorum abi.. Süper birşey olacak. Yerimde duramıyorum ya.
Fatih de klavyesiz hali var mı şu an??
bi ara gidip dinlerim.

Arkadaşlar ben bir açıklamada buluniim:
Benim elime şarkının tam bitmemiş bi versiyonu geçti, henüz vokaller falan tam ayarlanmamış, ve bir klawye eklemeye çalıştım,..
Ancak, dediğim gibi "bitmemiş" olduğu için, üzerinde kesin bir yorum yürütülemiyor. Ben de bekliyorum sizin kadar, Adnan HODJA ekti mi bizi ne ? :):)

Muratcım cemle bi projemiz var hepsi bu :p
Pop müzik yapcaz Jeff'le...
Cem konusalım bi gün seninle bu konuyu :)
Bu arada şarkımızın mixleri cuma bitmiş olcakmış arkadaşlar haberiniz ola...

Yeni vokalimistizde baran arkadaşlar muhtemelen baranların hepsi mi çok iyi olur ki ?!!!
Hahaha geliyoruz ama bekleyin , ciddiyim :p

Vaayy !! Deftones gibi ha :)
Hoşgeldin BARAN (eğer burdaysan; if not: goto line 3)
Hoşgeldinimi iletirsiniz :):) //mesaj

Bu arada arkadaşlar, yeni bi klawye - daha doğrusu piyano bestesi üzerinde çalışıyodum 2 haftadır.. bitti gibi, bakalım ilk "piyano altyapılı DoRock bestesi" nin çıkmasına sebebiyet verebilecek miyim :)

Arkadaşlar bu arada 3 NİSAN'da konserimiz var "traffic" te tunus caddesinde cumartesi saat 8:00 de herkesi bekliyoruz tabii ki orda olup dagitcaz hepimiz bu arada v.v'de çıkıyor , bi de veto çıkıyor hadi görüşürüz... Hhehe

Arkadaşlar ben bununla ilgili bi topic de açmıştım ama fazla cevap gelmedi... Burada da yardımcı olursanız sevinirim:

Benim 3 Nisan için acil bir Klavye bulmam gerekiyor anfi çıkışı olan... Piyanoyu taşıtmayın bana heaayyttt !!
Klavye kiralayabileceğim bir yer (ya da yerler) biliyorsanız yazar mısınız plz..
Yaza kadar idare etcez artık napalım, öss falan bu aralar almak mümkün değil..
Saygılarr..

Geri