Durak (Alternative Metal) - Ankara

Arkadaşlar muhabbet kapandı. Bunu açmak istedim. Cumartesi gününe (tabii adnan hocanın dediğine göre) studyo mixleri bitiyor şarkının. Sonra üstüne klavye atılcak ki sanırım bu çok uzun birşey değil. sizden daha heyecanlıyım. Çocuğunuzu beklemek gibi birşeye döndü, aylardır.....

Yinede iyiydi ama sadece v.v. iyiydi abi konserde veto falan cok kötüydü neyse daha iyi bir konser olursa çıkalım daha kaliteli müzik olsun artık konserler kısırlaşmaya başladı cidden kötü oluyor, bilmiyorum since yesterday , t.n.h , v.v , durak iyi bi konser olabilir mesela onun gibi düşünelim biraz...

Arkadaşlar keyifli bi şarkı yapalım ne dersiniz bide öss sınavından hemen sonra güzel bi demo kaydını yapalım 5 şarkı falan ?

sizi şey kafede dinleyememiştim malesef dersanem vardı ve uzun bi aradan sonra dinledim..iyi bi konserdi tebrikler umarım şu 20 haziran işi de olur yine birlikte bi konsere çıkmış oluruz :)

Ben durak'ı sevmedim o kadar iyi değillerdi.Ama ruj'u sevdim,ilk kez izledim ruj'u ama gayet iyilerdi(süperlerdi) Durak'ta iş yok

Geri